Ford E-250SD 5.4L (258 Hp) Specyfikacja & Dane Techniczne
Główne cechy
To może być dla ciebie interesujące:
Wspólne specyfikacje | |
|---|---|
| The length of the car | 5385 mm |
| The width of the car | 2014 mm |
| The height of the car | 2085 mm |
| Wheelbase | 3505 mm |
| Potencia | 5398 cm3 |
| Engine power | 258 bhp |
| Torque | 474 Nm |
| With turnover | 2500 min-1 |
| Arrangement of cylinders | V-type |
| Number of cylinders | 8 |
| Number of valves per cylinder | 2 |
| Compression ratio | 9.0 |
| Fuel | 95 RON |
| Number of gears (automatic transmission) | 4 |
| Number of places | 8 |
| Gross vehicle weight | 3900 kg |
| Engine power at rpm | 4500 min-1 |
| Torque at rpm | 2500 min-1 |

Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Kategorie pojazdów, oznaczone tagiem "Ford E-250SD 5.4L (258 Hp) - Dane techniczne"
Ostatnio dodane





Ford F-MAX / RETARDER / GWARANCJA / KLIMATYZACJA POSTOJOWA
153 007PLN
Cena bez VAT
- ≈ 36 000 EUR
- ≈ 41 791 USD





Ford F-MAX GEN2
308 140PLN
Cena bez VAT
- ≈ 72 500 EUR
- ≈ 84 163 USD





Ford F-MAX
115 000PLN
- ≈ 27 057 EUR
- ≈ 31 409 USD





FORD F-MAX 500 / ACC / LED / STANDARD / 2021
-3,6%
114 330PLN
Cena bez VAT
- ≈ 26 900 EUR
- ≈ 31 227 USD





Ford F-MAX, PTO, HYDRAULIKA / RETARDER / ALCOA / LED /NISKI PRZEBIEG /
127 081PLN
Cena bez VAT
- ≈ 29 900 EUR
- ≈ 34 710 USD





Ford F-Max 500 4X2 NL-Truck 2xTanks ACC
107 955PLN
Cena bez VAT
- ≈ 25 400 EUR
- ≈ 29 486 USD





Ford F-MAX
127 081PLN
VAT 21%
- ≈ 29 900 EUR
- ≈ 34 710 USD




Ford F-MAX 500





Ford F-MAX
63 753PLN
Cena bez VAT
- ≈ 15 000 EUR
- ≈ 17 413 USD





Ford F-MAX 500, Intarder, Alufelgen
152 582PLN
Cena bez VAT
- ≈ 35 900 EUR
- ≈ 41 675 USD





FORD F-MAX





FORD F-MAX





FORD F-MAX
127 506PLN
Cena bez VAT
- ≈ 30 000 EUR
- ≈ 34 826 USD





Ford F-Max 500 4X2 Hydraulic Standklima ACC Navi
122 831PLN
Cena bez VAT
- ≈ 28 900 EUR
- ≈ 33 549 USD





Ford F-MAX





Ford F max 4x2 scab e6 12s2620
134 731PLN
- ≈ 31 700 EUR
- ≈ 36 799 USD





2023 Ford F-MAX 500 4x2 S/A Sleeper Truck Tractor





2022 Ford F Max 4x2 S/A Sleeper Truck Tractor





Ford F-Max 500 4X2 Retarder Hydraulic Standklima Navi
131 331PLN
Cena bez VAT
- ≈ 30 900 EUR
- ≈ 35 871 USD





Ford F max ll 4x2 scab e6 12tx2620
163 633PLN
- ≈ 38 500 EUR
- ≈ 44 693 USD





2010 Ford Transit Camion Fourgon Van Truck





FORD FORD 4142 XD /AUTO-AC-E5- HARDOX TIPPER
339 805PLN
- ≈ 79 950 EUR
- ≈ 92 812 USD





2011 Ford Transit Crew Cab Flatbed Truck





2021 Ford Transit 350 L2H2 TIT. 2.0 ECO 170 CV AUTO Van Truck





2007 Ford Transit Dump Truck: Light Duty





Ford 4142d 8x4 dcab e6 16s2230
296 240PLN
- ≈ 69 700 EUR
- ≈ 80 913 USD





Ford 4142d 8x4 dcab e6 16s2230
317 491PLN
- ≈ 74 700 EUR
- ≈ 86 717 USD





Ford 4142d 8x4 dcab e6 16s2230
321 741PLN
- ≈ 75 700 EUR
- ≈ 87 878 USD





2016 FORD TRANSIT TRUCK 127,000KM
8 500PLN
- ≈ 2 000 EUR
- ≈ 2 321 USD





2006 Ford Transit Flatbed Double Cab
14 875PLN
- ≈ 3 500 EUR
- ≈ 4 063 USD





2014 Ford Transit Dump Truck: Light Duty





2010 FORD CARGO STRIPPED (NO ENGINE!)
425PLN
- ≈ 100 EUR
- ≈ 116 USD





Ford 4142d 8x4 dcab e6 16s2230
296 240PLN
- ≈ 69 700 EUR
- ≈ 80 913 USD





Ford 4142d 8x4 dcab e6 16s2230
291 140PLN
- ≈ 68 500 EUR
- ≈ 79 520 USD





Ford TRANSIT
25 501PLN
Cena bez VAT
- ≈ 6 000 EUR
- ≈ 6 965 USD





FORD - Transit L3H3 - Ciężarówka - 2016
19 976PLN
- ≈ 4 700 EUR
- ≈ 5 456 USD





Ford 4142d 8x4 dcab e6 16s2230
316 641PLN
- ≈ 74 500 EUR
- ≈ 86 485 USD





Ford 4142d 8x4 dcab e6 16s2230
317 491PLN
- ≈ 74 700 EUR
- ≈ 86 717 USD





2010 Ford Transit Connect (Inoperable) Van Truck





FORD 2018 4142 D /MANUAL-AC-EURO6-8X4 HARDOX TIPPER
220 798PLN
Cena bez VAT
- ≈ 51 950 EUR
- ≈ 60 307 USD
Komentarze