Używane wozidła: skorzystaj z szerokiej bazy ofert Truck1

Sortować wg
  
Wyników
  
Odnaleziono wyników: 1067

Kryteria wyszukiwania

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motogodziny, mth

Motogodziny, mth

Moc silnika, hp

Moc silnika, hp

Strona 1 z 54

Kupuj i sprzedawaj używane wywrotki na korzystnych warunkach za pomocą Truck1

Wywrotka (wozidła) to samowyładowczy pojazd ciężarowy, wykorzystywany głównie do do transportu materiałów masowych. Wyładunek umożliwia otwarta skrzynia ładunkowa, która jest odchylana za pomocą siłowników hydraulicznych. Wywrotki występują w różnych konfiguracjach przeznaczonych do wykonywania określonych zadań. Główne wykorzystuje się je w budownictwie, przemyśle wydobywczym oraz służbach komunalnych.

Najpopularniejsze rodzaje wywrotek

  • wozidła przegubowe
  • wozidła sztywnoramowe
  • wozidła gąsienicowe
  • miniwywrotki
Na Truck1 znajdziesz oferty sprzedaży wszystkich najpopularniejszych rodzajów wywrotek. Po wybraniu interesującej kategorii możesz zacząć przeglądać najnowsze ogłoszenia. Współpracujemy z rzetelnymi dealerami takich marek jak Volvo, Caterpillar czy Terex.
Odnaleziono wyników: 1067
Wyszukiwanie zapisane!

t1test

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.