Używane wozidła sztywnoramowe: skorzystaj z szerokiej bazy ofert Truck1

Sortować wg
  
Wyników
  
Odnaleziono wyników: 112

Kryteria wyszukiwania

search

Aukcja, wynajem

Aukcja, wynajem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motogodziny, mth

Motogodziny, mth

Moc silnika, hp

Moc silnika, hp
Strona 1 z 6

Kupuj i sprzedawaj na całym świecie wozidła sztywnoramowe

Wozidła sztywnoramowe, to duże pojazdy ciężarowe wykorzystywane do szczególnie ciężkich prac w kopalniach i kamieniołomach.

W porównaniu z maszynami o przegubowym układzie skrętu konstrukcja wywrotek sztywnoramowych charakteryzuje się znacznie większą wytrzymałością i zapewnia wyższą ładowność. Zamknięta kabina operatora znajduje się w przedniej części dwuosiowego podwozia, za nią umieszczona jest otwarta skrzynia ładunkowa skierowana do tyłu pojazdu. Większość dużych pojazdów tego typu posiada napęd spalinowo-elektryczny (jednostkę spalinową stanowi zawsze silnik Diesla).

Wybierz nasz przyjazny użytkownikowi portal

Na Truck1 znajdziesz najlepsze oferty używanych wozideł sztywnoramowych takich marek jak Caterpillar, Komatsu czy Terex. Wykorzystaj menu po lewej stronie ekranu, aby porównać dostępne maszyny pod względem preferowanych kryteriów. Jeśli znalazłeś interesującą ofertę, skontaktuj się ze sprzedawcą aby uzyskać dodatkowe informacje odnośnie danych technicznych oraz warunków zakupu.

Odnaleziono wyników: 112
Wyszukiwanie zapisane!

t1test

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.