Wozidła przegubowe, wywrotki przegubowe

Sortować wg
  
Wyników
  
Odnaleziono wyników: 248

Kryteria wyszukiwania

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motogodziny, mth

Motogodziny, mth

Moc silnika, hp

Moc silnika, hp
Strona 1 z 13

Wozidła przegubowe: znajdź najlepsze oferty na Truck1

Wozidła przegubowe to wywrotki posiadających napęd na wszystkie koła, które są przystosowane do pracy w ciężkim terenie. Ich cechą charakterystyczną jest przegub skrętny pomiędzy kabiną operatora a skrzynią ładunkową. Przegub dzieli pojazd na dwie sekcje. Przednia z jednostką napędową zwana ciągnikiem, oraz tylna ze skrzynią ładunkową nazywana przyczepą. W przeciwieństwie do tradycyjnych ciągników siodłowych, sekcja z jednostką napędową jest na stałe sprzęgnięta przegubem z ramą przyczepy.

Zalety i wady konstrukcji

Specjalna konstrukcja zawieszenia zapewnia doskonałą przyczepność i duży prześwit. Dzięki temu wozidła przegubowe mają wysoką zdolność do pracy w trudnych warunkach, takich jak strome zbocza, skaliste i błotniste tereny. Z drugiej strony konstrukcja ramy podwozia wpływa na obniżenie ich ładowności (w porównaniu do wozideł sztywnoramowych).

Na Truck1 znajdziesz wiele ciekawych ofert sprzedaży wozideł przegubowych. Nasza baza ogłoszeń zawiera maszyny takich marek jak Volvo, Caterpillar czy Terex. Współpracujemy z rzetelnymi europejskimi dealerami oferującymi niezawodny sprzęt w najlepszych cenach.

Odnaleziono wyników: 248
Wyszukiwanie zapisane!

t1test

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.