Używane miniwywrotki: skorzystaj z szerokiej bazy ofert Truck1

Sortować wg
  
Wyników
  
Odnaleziono wyników: 406

Kryteria wyszukiwania

search

Aukcja, wynajem

Aukcja, wynajem

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motogodziny, mth

Motogodziny, mth

Moc silnika, hp

Moc silnika, hp
Strona 1 z 21

Wybierz niezawodne miniwywrotki z oferty czołowych europejskich dealerów

Miniwywrotki w porównaniu do większych maszyn tego typu mają niewielką ładowność, gdyż są przeznaczone do transportu lżejszych ładunków na placu budowy. Konstrukcja miniwywrotek obejmuje skrzynię ładunkową zamontowaną z przodu pojazdu, za którą znajduje się otwarta kabina operatora. Podwozie zazwyczaj wyposażone jest w przegub skrętny, co zwiększa manewrowość maszyny na ograniczonej przestrzeni. Układ skrętu przeważnie posiada hydrauliczne siłowniki.

Bezpieczeństwo to priorytet

Otwarta kabina miniwywrotki stwarzają ryzyko wystąpienia urazów u operatora, dlatego aby zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa wyposaża się je w pałąki zabezpieczające. Jeśli chcesz kupić używaną miniwywrotkę, skorzystaj z katalogu ogłoszeń Truck1. Znajdziesz u nas oferty od uznanych europejskich dealerów takich marek jak Ausa, Benford, Terex, Neuson, zawsze w najlepszych cenach.

Odnaleziono wyników: 406
Wyszukiwanie zapisane!

t1test

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.