Nissan Clipper 660 E Specyfikacja & Dane Techniczne
Główne cechy
To może być dla ciebie interesujące:
Wspólne specyfikacje | |
|---|---|
| The length of the car | 3395 mm |
| The width of the car | 1475 mm |
| The height of the car | 1890 mm |
| Wheelbase | 2390 mm |
| Ground clearance | 150 mm |
| Front track | 1290 mm |
| Rear track | 1290 mm |
| Engine model | 3G83 |
| Potencia | 657 cm3 |
| Engine power | 48 bhp |
| Torque | 62 Nm |
| With turnover | 4000 min-1 |
| Engine type | Gasoline |
| Arrangement of cylinders | inline |
| Fuel | 92 RON |
| Drive wheels | Four wheel drive (4WD) |
| Number of gear (mechanical gearbox) | 5 |
| Number of gears (automatic transmission) | 4 |
| Type front suspension | Strut |
| Type rear suspension | spring |
| Front brake | Disc |
| Rear brake | drum |
| Diamètre de braquage | 9.4 m |
| Fuel tank capacity | 40 l |
| Curb vehicle weight | 960 kg |
| Tyre dimension | 165/65R13 |
Download specs
Nissan Clipper 660 E Specyfikacja & Dane Techniczne(PL)
Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Kategorie pojazdów, oznaczone tagiem "Nissan Clipper 660 E - Dane techniczne"
Ostatnio dodane





Nissan NT500
71 864PLN
- ≈ 17 000 EUR
- ≈ 19 805 USD





Nissan NT500
38 045PLN
Cena bez VAT
- ≈ 9 000 EUR
- ≈ 10 485 USD





2007 NISSAN CABSTAR
634PLN
- ≈ 150 EUR
- ≈ 174 USD





Nissan GSR
14 795PLN
Cena bez VAT
- ≈ 3 500 EUR
- ≈ 4 077 USD





Nissan Atleon Truck 2011
5 495PLN
- ≈ 1 300 EUR
- ≈ 1 514 USD





2002 NISSAN ATLEON
11 413PLN
- ≈ 2 700 EUR
- ≈ 3 145 USD





Nissan NT400 32.12 2.5 dCi 250 Kipper Trekhaak 2000 kg 3
71 652PLN
Cena bez VAT
- ≈ 16 950 EUR
- ≈ 19 747 USD





Nissan Cabstar 35.13
21 136PLN
Cena bez VAT
- ≈ 5 000 EUR
- ≈ 5 825 USD





NISSAN 130/115 SCARRABILE
52 841PLN
- ≈ 12 500 EUR
- ≈ 14 562 USD





Nissan Atleon TK15025R MKG 12 Tonmeter laadkraan + Fly-Jib Just 39.455 km!
175 432PLN
Cena bez VAT
- ≈ 41 500 EUR
- ≈ 48 348 USD





Nissan Cabstar 45.14 kipper 7 zitplaatsen Manual Just 101.549 km!
50 727PLN
Cena bez VAT
- ≈ 12 000 EUR
- ≈ 13 980 USD





Nissan Cabstar Getränkekoffer Schwenkwände AHK Klima
113 291PLN
Cena bez VAT
- ≈ 26 800 EUR
- ≈ 31 222 USD





Nissan Interstar 3 - Sitzer PFERDETRANSPORTER
181 351PLN
Cena bez VAT
- ≈ 42 900 EUR
- ≈ 49 979 USD





Nissan NT400 4x2 Isoli PT200 / 1608 hours / working height 17,8 m / 250 kg
139 078PLN
Cena bez VAT
- ≈ 32 900 EUR
- ≈ 38 329 USD





2015 Nissan NT500 65.15 4x2 Dump Truck: Light Duty





NISSAN NT400 SCARRABILE PATENTE B
156 410PLN
- ≈ 37 000 EUR
- ≈ 43 105 USD



Nissan
147 955PLN
- ≈ 35 000 EUR
- ≈ 40 775 USD





Nissan Atleon 80.19 - Hook lift truck+tipper
60 873PLN
Cena bez VAT
- ≈ 14 400 EUR
- ≈ 16 776 USD





Nissan 45.13 + EURO 4 + C patent + tipper + MANUAL
61 295PLN
Cena bez VAT
- ≈ 14 500 EUR
- ≈ 16 892 USD





Nissan Atleon 80.14 Ferrari 561 bis 14.80 Meter
109 487PLN
Cena bez VAT
- ≈ 25 900 EUR
- ≈ 30 174 USD

Final drive to Hanix / Nissan H45
6 235PLN
- ≈ 1 475 EUR
- ≈ 1 718 USD

Final drive to Hanix / Nissan S&B800-2
6 045PLN
- ≈ 1 430 EUR
- ≈ 1 665 USD

Final drive to Hanix / Nissan H26B
5 030PLN
- ≈ 1 190 EUR
- ≈ 1 386 USD

Final drive to Hanix / Nissan H56C
6 235PLN
- ≈ 1 475 EUR
- ≈ 1 718 USD



NISSAN FORKLIFT WŻÓEK WIDŁOWY
430PLN
Cena bez VAT
- ≈ 102 EUR
- ≈ 118 USD

Final drive to Hanix / Nissan N350
5 706PLN
- ≈ 1 350 EUR
- ≈ 1 572 USD

Final drive to Hanix / Nissan N300-2
5 706PLN
- ≈ 1 350 EUR
- ≈ 1 572 USD

Final drive to hanix / Nissan H50
5 706PLN
- ≈ 1 350 EUR
- ≈ 1 572 USD

Final drive Hanix Nissan H15
3 846PLN
- ≈ 910 EUR
- ≈ 1 060 USD



NISSAN FORKLIFT
580PLN
Cena bez VAT
- ≈ 137 EUR
- ≈ 159 USD


NISSAN FORKLIFT
691PLN
Cena bez VAT
- ≈ 163 EUR
- ≈ 189 USD



NISSAN FORKLIFT
647PLN
Cena bez VAT
- ≈ 153 EUR
- ≈ 178 USD

Final drive to Hanix / Nissan N50
6 235PLN
- ≈ 1 475 EUR
- ≈ 1 718 USD

Final drive to Hanix / Nissan H08A
5 115PLN
- ≈ 1 210 EUR
- ≈ 1 409 USD

Final drive to hanix / Nissan H35a
5 706PLN
- ≈ 1 350 EUR
- ≈ 1 572 USD

Final drive to Hanix / Nissan H29a
5 706PLN
- ≈ 1 350 EUR
- ≈ 1 572 USD

Final drive to Hanix / Nissan N450
6 235PLN
- ≈ 1 475 EUR
- ≈ 1 718 USD


NISSAN WÓZEK WIDŁOWY
428PLN
Cena bez VAT
- ≈ 101 EUR
- ≈ 117 USD



NISSAN WÓZEK WIDŁOWY
544PLN
Cena bez VAT
- ≈ 129 EUR
- ≈ 150 USD



NISSAN WÓZEK WODŁOWY
360PLN
Cena bez VAT
- ≈ 85 EUR
- ≈ 99 USD




Komentarze