Citroen Jumpy Van 1.9 TD (90Hp) Specyfikacja & Dane Techniczne
Główne cechy
To może być dla ciebie interesujące:
Wspólne specyfikacje | |
|---|---|
| Body type | Minibus |
| The length of the car | 4454 mm |
| The width of the car | 1812 mm |
| The height of the car | 1710 mm |
| Wheelbase | 2824 mm |
| Ground clearance | 130 mm |
| Front track | 1534 mm |
| Rear track | 1540 mm |
| Engine model | XUD9TF/BTF |
| Potencia | 1905 cm3 |
| Engine power | 90 bhp |
| Torque | 196 Nm |
| With turnover | 2250 min-1 |
| Engine type | Diesel |
| Arrangement of cylinders | inline |
| Number of cylinders | 4 |
| Number of valves per cylinder | 2 |
| Compression ratio | 23 |
| Fuel | Diesel fuel |
| Drive wheels | Front wheel drive |
| Number of gear (mechanical gearbox) | 5 |
| Type front suspension | Independent, MacPherson type on the lower triangular levers |
| Type rear suspension | Plastic longitudinal leaf springs, shock absorbers |
| Front brake | Disc |
| Rear brake | drum |
| Power steering | Hydraulic booster |
| Fuel consumption mixed cycle | 8.1 l/100 km |
| Acceleration to 100 km/h | 14.2 c |
| Maximum speed | 157 km/h |
| Fuel tank capacity | 80 l |
| Number of places | 5-9 |
| Payload | 800 kg |
| The volume of the cargo compartment | 5 m3 |
| Curb vehicle weight | 1480 kg |
| Gross vehicle weight | 2200 kg |
| Tyre dimension | 195/70 R14, 205/65 R14 |
| Engine power at rpm | 4000 min-1 |
| Torque at rpm | 2250 min-1 |

Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Kategorie pojazdów, oznaczone tagiem "Citroen Jumpy Van 1.9 TD (90Hp) - Dane techniczne"
Ostatnio dodane





Citroen Jumper Autosklep pieczywa Gastronomiczny Food Truck Foodtruck sklep bar 201
37 000PLN
- ≈ 8 719 EUR
- ≈ 10 174 USD





Citroen JUMPER
37 716PLN
Cena bez VAT
- ≈ 8 888 EUR
- ≈ 10 372 USD





Citroen Jumper Autosklep 4X4 węd Gastronomiczny Food Truck Foodtruck Sklep W-zasi20
88 000PLN
- ≈ 20 738 EUR
- ≈ 24 200 USD





Citroen Jumper Jumper Autosklep wędlin Gastronomiczny Food Truck Foodtruck Sklep 20
54 500PLN
- ≈ 12 843 EUR
- ≈ 14 987 USD
Citroen Jumper Citroen Autosklep piecz Sklep Gastronomiczny Food Truck Foodtruck 20
44 000PLN
- ≈ 10 369 EUR
- ≈ 12 100 USD





Citroen Jumper Jumper Autosklep Gastronomiczny Food Truck Foodtruck sklep bar 2015
42 000PLN
- ≈ 9 898 EUR
- ≈ 11 550 USD





Citroen Jumper Van Truck





Citroën Jumper Verkaufswagen 33 L2H2 Business BlueHDi
49 567PLN
Cena bez VAT
- ≈ 11 681 EUR
- ≈ 13 631 USD





2006 Citroen Jumpy Van Truck





CITROËN Jumper
41 585PLN
- ≈ 9 800 EUR
- ≈ 11 436 USD





CITROEN 120.35 L3H2 FRC-X
104 387PLN
- ≈ 24 600 EUR
- ≈ 28 707 USD





NOWA orygi 22030-0Q020/ Toyota Citroen Peugeot 1.0 VVTI
123PLN
- ≈ 29 EUR
- ≈ 33 USD





Citroen C5 K03-009 / 53039880009
615PLN
Cena z VAT
VAT 23%
- ≈ 145 EUR
- ≈ 169 USD





CITROEN FIAT PEUGEOT 1302984080 1420G2 1420.G2 1420 G2 Obudowa Filtra powietrza
200,66PLN
- ≈ 47 EUR
- ≈ 54,84 USD



CHŁODNICA WODY 1324816080 FIAT DUCATO CITROEN JUMPER PEUGEOT BOXER 94-06



Peugeot Citroen silnik 2,0 HDI - kompletny ze skrzynią
3 009,96PLN
- ≈ 709 EUR
- ≈ 827,38 USD




Woda Citroen Jumpy, DS7, Opel, Peugeot, Vauxhall
891PLN
Cena z VAT
VAT 21%
- ≈ 210 EUR
- ≈ 245 USD




woda Citroen, Peogeot
695PLN
Cena z VAT
VAT 21%
- ≈ 164 EUR
- ≈ 191 USD


Citroën Roetfilter, Partikelfilter, FAP Citroen Jumper III / Peugeot Boxer III -

WABCO BRAKE VALVE - FAST IRISBUS - IVECO - RVI CITROEN (K00096091 | R00096092 | 5010130022 | 1906c3 | 190667)
638,20PLN
- ≈ 150 EUR
- ≈ 175,04 USD

CBM FEU - VOLKSWAGEN CITROEN (076105266C | 3523AP)
183,90PLN
- ≈ 43 EUR
- ≈ 50,18 USD

NORGREN PRESSURE REGULATOR - SCANIA CITROEN (193510 | ND53377)
227,87PLN
- ≈ 53 EUR
- ≈ 61,84 USD
IVECO SCREW - CITROEN (ND5332)
8,14PLN
- ≈ 1 EUR
- ≈ 1,16 USD

VISIONS SYSTEMS MOTORIZED OSCILLATING SET - CITROEN (364054)
126,53PLN
- ≈ 29 EUR
- ≈ 33,84 USD

IVECO REAR SPI SEAL - CITROEN (352393)
22,10PLN
- ≈ 5 EUR
- ≈ 5,83 USD

KNORR BREMSE CALLIPER KIT - VOLVO IRISBUS - IVECO - RVI CITROEN PEUGEOT (3097092 | 1089552 | 10895522 | 5010207191 | 96126957 | 96155380 | 96287933 | 96147542 | 575095 | 5010295397 | 5000686803 | 5010
319,23PLN
- ≈ 75 EUR
- ≈ 87,52 USD

IVECO REAR LEFT BRAKE CAM - VOLKSWAGEN CITROEN (069911213A | 582562)
657,64PLN
- ≈ 154 EUR
- ≈ 179,71 USD

BOSCH CARBON BRUSH 36X12X27 - FORD IRISBUS - IVECO - RVI DAF CITROEN FIAT (1750145 | 5008726 | 5014767 | 5000597719 | 5000423136 | 5010279129 | 5610279129 | 1308235 | 583351 | 79087210)
57,15PLN
- ≈ 13 EUR
- ≈ 15,17 USD

ISRI ARMREST - CITROEN (5417584)
311,76PLN
- ≈ 73 EUR
- ≈ 85,18 USD

BOSCH INJECTOR - FIAT CITROEN (1320756080 | 332669 | 332663 | 1328054080)
64,96PLN
- ≈ 15 EUR
- ≈ 17,50 USD

PNEUMATIS ELECTRIC COMPRESSOR - CITROEN PEUGEOT VOLVO (MLS000702 | 1109C1 | 110200)
1 122,84PLN
- ≈ 264 EUR
- ≈ 308,08 USD

Komentarze