Samochody kempingowe lub po prostu kampery, to pojazdy, które umożliwiają odbywanie podróży na dużych dystansach a ich wyposażenie zapewnia miejsce do spania i wypoczynku. Z tego względu te jednostki transportowe często nazywane są domami na kółkach.

Jeśli chodzi o budowę podstawę kampera stanowi podwozie z minibusu lub furgonetki. Na podwoziu zainstalowana jest jednostka mieszkalna ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami dla zapewnienia jak największej wygody. Poziom komfortu zależy od klasy kampera. Jednostka mieszkalna zazwyczaj posiada kilka łóżek, kuchnię, WC. Dodatkowo, dom na kółkach może być wyposażony w wysuwaną markizę i bagażnik do transportu rowerów.

Podobny poziom komfortu oferują również przyczepy kempingowe. Niewątpliwą ich zaletą jest swoboda podróżowania, gdyż po dotarciu do wybranego miejsca można odczepić przyczepę i nadal korzystać z samochodu. Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą. Na Truck1 zebraliśmy tysiące ofert sprzedaży używanych kamperów i przyczep kempingowych takich popularnych marek jak Dethleffs, Fiat, Fendt czy Hobby. Nasze zaawansowane opcje wyszukiwania pomogą znaleźć Ci najbardziej odpowiednie pojazdy. Udaj się w wymarzoną podróż, kamperami z naszego katalogu!

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.