Kampery


Rodzaj
Zobacz więcej:

Samochody kempingowe lub po prostu kampery, to pojazdy, które umożliwiają odbywanie podróży na dużych dystansach a ich wyposażenie zapewnia miejsce do spania i wypoczynku. Z tego względu te jednostki transportowe często nazywane są domami na kółkach.

Jeśli chodzi o budowę podstawę kampera stanowi podwozie z minibusu lub furgonetki. Na podwoziu zainstalowana jest jednostka mieszkalna ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami dla zapewnienia jak największej wygody. Poziom komfortu zależy od klasy kampera. Jednostka mieszkalna zazwyczaj posiada kilka łóżek, kuchnię, WC. Dodatkowo, dom na kółkach może być wyposażony w wysuwaną markizę i bagażnik do transportu rowerów.

Podobny poziom komfortu oferują również przyczepy kempingowe. Niewątpliwą ich zaletą jest swoboda podróżowania, gdyż po dotarciu do wybranego miejsca można odczepić przyczepę i nadal korzystać z samochodu.

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą. Na Truck1 zebraliśmy tysiące ofert sprzedaży używanych kamperów i przyczep kempingowych takich popularnych marek jak Dethleffs, Fiat, Fendt czy Hobby. Nasze zaawansowane opcje wyszukiwania pomogą znaleźć Ci najbardziej odpowiednie pojazdy. Udaj się w wymarzoną podróż, kamperami z naszego katalogu!

By clicking any link or object on this website, you unconditionally agree and authorize us to process your personal data, including the use of cookies and other tracking technologies. It is implemented to enhance and personalize your experience on this website, other our websites and websites of third-party advertisers cooperating with us. Our partnering companies may also store cookies on your device or use similar technologies to collect and process the personal information. Learn more about how we treat your private information.