Opel Combo Van 1.4i (60Hp) Specyfikacja & Dane Techniczne
Główne cechy
To może być dla ciebie interesujące:
Wspólne specyfikacje | |
|---|---|
| Body type | Delivery vans |
| The length of the car | 4230 mm |
| The width of the car | 1686 mm |
| The height of the car | 1841 mm |
| Wheelbase | 2480 mm |
| Front track | 1390 mm |
| Rear track | 1400 mm |
| Potencia | 1389 cm3 |
| Engine power | 60 bhp |
| Torque | 103 Nm |
| With turnover | 2800 min-1 |
| Engine type | Gasoline |
| Arrangement of cylinders | inline |
| Number of cylinders | 4 |
| Number of valves per cylinder | 2 |
| Fuel | 95 RON |
| Drive wheels | Front wheel drive |
| Number of gear (mechanical gearbox) | 5 |
| Curb vehicle weight | 1075 kg |
| Gross vehicle weight | 1620 kg |
| Engine power at rpm | 5200 min-1 |
| Torque at rpm | 2800 min-1 |

Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Kategorie pojazdów, oznaczone tagiem "Opel Combo Van 1.4i (60Hp) - Dane techniczne"
Ostatnio dodane





Opel FOOD TRUCK , IMBISS, Verkaufmobil
268 400PLN
Cena bez VAT
- ≈ 63 150 EUR
- ≈ 73 309 USD





2008 OPEL MOVANO LIGHT TRUCK
4 250PLN
- ≈ 1 000 EUR
- ≈ 1 160 USD





2018 Opel Movano Crew Cab Flatbed Truck





2023 Opel Vivaro 1.5 75 KW KA L2H1 Selection panel van L2H1 Van Truck





2022 Opel Movano 2.2 103 KW KA L4H2 panel van L4H2 Van Truck





2023 Opel Movano 2.2 103 KW KA L4H2 panel van L4H2 Van Truck





2015 Opel Vivaro Van Truck





2022 Opel Movano 2.2 103 KW KA L4H2 panel van L4H2 Van Truck





2022 Opel Movano 2.2 103 KW KA L4H2 panel van L4H2 Van Truck





Opel Movano *3-Sitzer*
207 835PLN
Cena bez VAT
- ≈ 48 900 EUR
- ≈ 56 767 USD





Opel Movano 3 - Sitzer *AUFBAU NEU* Opel Movano 2 - Sitzer PFERDETRANSPORTER
212 085PLN
Cena bez VAT
- ≈ 49 900 EUR
- ≈ 57 927 USD





Opel Blitz Truck 1953 | NN-00-83 i
22 101PLN
- ≈ 5 200 EUR
- ≈ 6 036 USD





2023 Opel Vivaro 1.5 75 KW KA L2H1 Van Truck





2022 Opel Movano 2.2 103 KW KA L4H2 Van Truck





2024 Opel Vivaro 1.5 75 KW KA L2H1 Van Truck





2023 Opel Vivaro 1.5 75 KW KA L2H1 Van Truck





2022 Opel Movano 2.2 103 KW KA L4H2 Van Truck





2023 Opel Vivaro 1.5 75 KW KA L2H1 Van Truck





2022 Opel Movano 2.2 103 KW KA L4H2 Van Truck





2023 Opel Vivaro 1.5 75 KW KA L2H1 Van Truck





OPEL MOVANO FURGON BRYGADÓWKA 7 MIEJSC LEDY 135KM
84 961PLN
Cena bez VAT
- ≈ 19 990 EUR
- ≈ 23 205 USD





OPEL MOVANO FURGON BRYGADÓWKA 7 MIEJSC TEMPOMAT LEDY KLIMATYZACJA 180KM
89 212PLN
Cena bez VAT
- ≈ 20 990 EUR
- ≈ 24 366 USD





OPEL MOVANO WYWROTKA TROJSTRONNA PODWÓJNA KABINA DOKA 7 MIEJSC TEMPOMAT KLIMATYZACJA 140KM
118 963PLN
Cena bez VAT
- ≈ 27 990 EUR
- ≈ 32 493 USD





OPEL MOVANO WYWROTKA PODWÓJNA KABINA DOKA 7 MIEJSC LEDY BLIŹNIACZE KOŁA KLIMATYZACJA 145KM
84 961PLN
Cena bez VAT
- ≈ 19 990 EUR
- ≈ 23 205 USD





OPEL MOVANO FURGON CHŁODNIA 0*C TEMPOMAT KLIMATYZACJA LEDY 136KM
118 963PLN
Cena bez VAT
- ≈ 27 990 EUR
- ≈ 32 493 USD





OPEL MOVANO FURGON CHŁODNIA 0*C TEMPOMAT NAWIGACJA KLIMATYZACJA LEDY 150KM
123 213PLN
Cena bez VAT
- ≈ 28 990 EUR
- ≈ 33 653 USD





OPEL MOVANO PLANDEKA 8 PALET WEBASTO TEMPOMAT KLIMATYZACJA LEDY PNEUMATYKA 165KM
101 962PLN
Cena bez VAT
- ≈ 23 990 EUR
- ≈ 27 849 USD





OPEL MOVANO PLANDEKA 10 PALET WEBASTO TEMPOMAT KLIMATYZACJA LEDY PNEUMATYKA 165KM
101 962PLN
Cena bez VAT
- ≈ 23 990 EUR
- ≈ 27 849 USD





Opel Vivaro
37 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 8 705 EUR
- ≈ 10 105 USD





Opel Movano Heavy 2.2 Diesel MR`22 E6.4 3.5t Furgon (blaszak)





OPEL MOVANO PLANDEKA 10 PALET WEBASTO TEMPOMAT KLIMATYZACJA LEDY PNEUMATYKA 165KM
104 512PLN
Cena bez VAT
- ≈ 24 590 EUR
- ≈ 28 546 USD





OPEL MOVANO FURGON CHŁODNIA 0*C TEMPOMAT NAWIGACJA KLIMATYZACJA LEDY 136KM
97 712PLN
Cena bez VAT
- ≈ 22 990 EUR
- ≈ 26 688 USD





OPEL MOVANO PODWÓJNA KABINA DOKA 6 MIEJSC WYWROTKA TEMPOMAT KLIMATYZACJA LEDY 145KM
101 962PLN
Cena bez VAT
- ≈ 23 990 EUR
- ≈ 27 849 USD





OPEL MOVANO PLANDEKA WINDA 9 PALET WEBASTO TEMPOMAT KLIMATYZACJA LEDY PNEUMATYKA 165KM
101 962PLN
Cena bez VAT
- ≈ 23 990 EUR
- ≈ 27 849 USD





Opel Movano chłodnia
11 925,01PLN
- ≈ 2 805 EUR
- ≈ 3 256,26 USD





Opel Combo -e Cargo XL Enjoy Furgon (blaszak)





Opel movano L4H3 *84900zł Netto* 2.2 CDTi/165KM
84 900PLN
Cena bez VAT
- ≈ 19 975 EUR
- ≈ 23 188 USD





Opel Movano
24 900PLN
Cena bez VAT
- ≈ 5 858 EUR
- ≈ 6 800 USD





Opel movano L3H2 *84900zł Netto* Brygadówka 7 osób 2.2 CDTi/165KM
84 900PLN
Cena bez VAT
- ≈ 19 975 EUR
- ≈ 23 188 USD





Opel movano L2H2 *99999zł Netto* Brygadówka 7 osób 2.3 CDTi/150KM
99 999PLN
Cena bez VAT
- ≈ 23 527 EUR
- ≈ 27 312 USD
Komentarze