Chevrolet HHR Panel 2.2L DOHC Specyfikacja & Dane Techniczne
Główne cechy
To może być dla ciebie interesujące:
Wspólne specyfikacje | |
|---|---|
| Body type | Delivery vans |
| The length of the car | 4475 mm |
| The width of the car | 1755 mm |
| The height of the car | 1587 mm |
| Wheelbase | 2631 mm |
| Front track | 1491 mm |
| Rear track | 1491 mm |
| Engine power | 147 bhp |
| Arrangement of cylinders | inline |
| Number of cylinders | 4 |
| Number of valves per cylinder | 4 |
| Compression ratio | 10 |
| Fuel | 92 RON |
| Front brake | Disc |
| Rear brake | drum |
| Fuel tank capacity | 60 l |
| Number of places | 2 |

Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Kategorie pojazdów, oznaczone tagiem "Chevrolet HHR Panel 2.2L DOHC - Dane techniczne"
Ostatnio dodane





CAMION PETROLEADOR CHEVROLETNPS 816 EST PET 5
162 628PLN
Cena bez VAT
- ≈ 38 303 EUR
- ≈ 44 532 USD





CAMION PETROLEADOR CHEVROLETFRR 1119 AMT PET 6
248 003PLN
Cena bez VAT
- ≈ 58 411 EUR
- ≈ 67 910 USD





Chevrolet PICK UP-ORIGINAL
50 950PLN
Cena bez VAT
- ≈ 12 000 EUR
- ≈ 13 951 USD





Chevrolet Loadmaster
78 548PLN
Cena bez VAT
- ≈ 18 500 EUR
- ≈ 21 508 USD





Chevrolet 1 1/2 TON FLATBED
78 548PLN
Cena bez VAT
- ≈ 18 500 EUR
- ≈ 21 508 USD





CHEVROLET SILVERADO LTZ
14 074PLN
- ≈ 3 315 EUR
- ≈ 3 854 USD





Pojazd użytkowy Chevrolet Express Van 2005
5 307PLN
- ≈ 1 250 EUR
- ≈ 1 453 USD





Chevrolet 2500HD – pojazd użytkowy
2 292PLN
- ≈ 540 EUR
- ≈ 627 USD





Chevrolet 3500 Pojazd użytkowy
1 316PLN
- ≈ 310 EUR
- ≈ 360 USD





Chevrolet - Express 3500 - Van
21 229PLN
- ≈ 5 000 EUR
- ≈ 5 813 USD





GMC SAVANNA Chevrolet Express van
2 759PLN
- ≈ 650 EUR
- ≈ 755 USD





Chevrolet Pick Up Deluxe
201 677PLN
Cena bez VAT
- ≈ 47 500 EUR
- ≈ 55 225 USD
Komentarze