Dynapac CC722 Walec drogowy - Truck1, ID: 5491849
Znajdź DYNAPACPrzejdź do ogłoszeń DYNAPAC
Archiwum

Ogłoszenie zostało usunięte z naszej bazy danych. Możesz zamówić: Dynapac CC722

Umieść ogłoszenie "Poszukuję"
Zobacz produkty na stanie
Ogłoszenie Walec drogowy Dynapac CC722 nie jest już dostępne, ale znaleźliśmy podobne oferty (10)
Podobne oferty:
Dynapac CC422 A/C  - Walec drogowy: zdjęcie 1
Dynapac CC422 A/C  - Walec drogowy: zdjęcie 2
Dynapac CC422 A/C  - Walec drogowy: zdjęcie 3
Dynapac CC422 A/C  - Walec drogowy: zdjęcie 4
Dynapac CC422 A/C  - Walec drogowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (11)

Dynapac CC422 A/C

Walec drogowy
20065635 mth124 hp
Polska, Nakło nad Notecią

98 638PLN

  • ≈ 23 000 EUR
  • ≈ 26 277 USD
20065635 mth124 hp
Polska, Nakło nad Notecią
Formularz kontaktowy
Dynapac CC1200 VI Unussed - Walec drogowy: zdjęcie 1
Dynapac CC1200 VI Unussed - Walec drogowy: zdjęcie 2
Dynapac CC1200 VI Unussed - Walec drogowy: zdjęcie 3
Dynapac CC1200 VI Unussed - Walec drogowy: zdjęcie 4
Dynapac CC1200 VI Unussed - Walec drogowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (16)

Dynapac CC1200 VI Unussed

Walec drogowy
20223 mthWaga netto: 2700 kg35 hp
Holandia, Hertme
Opublikowane: 1mies. Numer referencyjny BG299

102 498PLN

  • ≈ 23 900 EUR
  • ≈ 27 305 USD
20223 mthWaga netto: 2700 kg35 hp
Holandia, Hertme
Formularz kontaktowy
Dynapac CC722 - Walec drogowy: zdjęcie 1
Dynapac CC722 - Walec drogowy: zdjęcie 2
Dynapac CC722 - Walec drogowy: zdjęcie 3
Dynapac CC722 - Walec drogowy: zdjęcie 4
Dynapac CC722 - Walec drogowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (6)

Dynapac CC722

Walec drogowy
20045500 mthWaga netto: 17575 kg
Francja, Neuville-Saint-Amand
Opublikowane: 26d.Numer referencyjny 2203418

119 652PLN

  • ≈ 27 900 EUR
  • ≈ 31 875 USD
20045500 mthWaga netto: 17575 kg
Francja, Neuville-Saint-Amand
Formularz kontaktowy
Dynapac CC 224 HF  - Walec drogowy: zdjęcie 1
Dynapac CC 224 HF  - Walec drogowy: zdjęcie 2
Dynapac CC 224 HF  - Walec drogowy: zdjęcie 3
Dynapac CC 224 HF  - Walec drogowy: zdjęcie 4
Dynapac CC 224 HF  - Walec drogowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (12)

Dynapac CC 224 HF

Walec drogowy
20102016 mth80 hp
Węgry, Győr

89 632PLN

  • ≈ 20 900 EUR
  • ≈ 23 878 USD
20102016 mth80 hp
Węgry, Győr
Formularz kontaktowy
DYNAPAC CC6200 - Walec drogowy: zdjęcie 1
DYNAPAC CC6200 - Walec drogowy: zdjęcie 2
DYNAPAC CC6200 - Walec drogowy: zdjęcie 3
DYNAPAC CC6200 - Walec drogowy: zdjęcie 4
DYNAPAC CC6200 - Walec drogowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (12)

DYNAPAC CC6200

Walec drogowy
2024152 hp
Chiny, Feidong County
Opublikowane: 20d.

85 772PLN

  • ≈ 20 000 EUR
  • ≈ 22 850 USD
2024152 hp
Chiny, Feidong County
DYNAPAC CC6200 - Walec drogowy: zdjęcie 1
DYNAPAC CC6200 - Walec drogowy: zdjęcie 2
DYNAPAC CC6200 - Walec drogowy: zdjęcie 3
DYNAPAC CC6200 - Walec drogowy: zdjęcie 4
DYNAPAC CC6200 - Walec drogowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (10)

DYNAPAC CC6200

Walec drogowy
20201360 mth160 hp
Chiny, Hefei
Opublikowane: 18d.
120 082PLN

-28,9%

85 343PLN

Cena z VAT

  • ≈ 19 900 EUR
  • ≈ 22 735 USD
20201360 mth160 hp
Chiny, Hefei
Formularz kontaktowy
DYNAPAC CC5200 - Walec drogowy: zdjęcie 1
DYNAPAC CC5200 - Walec drogowy: zdjęcie 2
DYNAPAC CC5200 - Walec drogowy: zdjęcie 3
DYNAPAC CC5200 - Walec drogowy: zdjęcie 4
DYNAPAC CC5200 - Walec drogowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (9)

DYNAPAC CC5200

Walec drogowy
20201400 mth130 hp
Chiny, Hefei
Opublikowane: 19d.
111 504PLN

-27,7%

80 626PLN

Cena z VAT

  • ≈ 18 800 EUR
  • ≈ 21 479 USD
20201400 mth130 hp
Chiny, Hefei
Formularz kontaktowy
Dynapac CC 224 HF  - Walec drogowy: zdjęcie 1
Dynapac CC 224 HF  - Walec drogowy: zdjęcie 2
Dynapac CC 224 HF  - Walec drogowy: zdjęcie 3
Dynapac CC 224 HF  - Walec drogowy: zdjęcie 4
Dynapac CC 224 HF  - Walec drogowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (19)

Dynapac CC 224 HF

Walec drogowy
20135600 mth
Holandia, Oldenzaal
Opublikowane: 5d.

81 483PLN

  • ≈ 19 000 EUR
  • ≈ 21 707 USD
20135600 mth
Holandia, Oldenzaal
Formularz kontaktowy
Dynapac CC1100 VI - Walec drogowy: zdjęcie 1
Dynapac CC1100 VI - Walec drogowy: zdjęcie 2
Dynapac CC1100 VI - Walec drogowy: zdjęcie 3
Dynapac CC1100 VI - Walec drogowy: zdjęcie 4
Dynapac CC1100 VI - Walec drogowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (6)

Dynapac CC1100 VI

Walec drogowy
2023260 mth
Wielka Brytania, Billingham

128 658PLN

  • ≈ 30 000 EUR
  • ≈ 34 275 USD
2023260 mth
Wielka Brytania, Billingham
Formularz kontaktowy
DYNAPAC CC1200c - Walec drogowy: zdjęcie 1
DYNAPAC CC1200c - Walec drogowy: zdjęcie 2
DYNAPAC CC1200c - Walec drogowy: zdjęcie 3
DYNAPAC CC1200c - Walec drogowy: zdjęcie 4
DYNAPAC CC1200c - Walec drogowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (10)

DYNAPAC CC1200c

Walec drogowy
20141265 mth28 hp
Polska, Dąbrowa Tarnowska
Opublikowane: 1mies.

74 600PLN

Cena z VAT

VAT 23%

  • ≈ 17 395 EUR
  • ≈ 19 873 USD
20141265 mth28 hp
Polska, Dąbrowa Tarnowska
Formularz kontaktowy

Walec drogowy Dynapac CC722

Zobacz podobne
Ten produkt jest niedostępny
Walec drogowy Dynapac CC722: zdjęcie 1

Mamy inne ogłoszenia, podobne do tego towaru.

Zobacz produkty na stanie
zoom in
Walec drogowy Dynapac CC722: zdjęcie 1
See what's in stock now
SPRZEDANE

22 900EUR

  • ≈ 98 209 PLN
  • ≈ 26 163 USD

6 Sierpień 2021

To ogłoszenie jest przechowywane w archiwum w celach informacyjnych (specyfikacja, typowa cena). Na stronie nie ma nieaktualnych ogłoszeń — wszystkie aktywne opcje znajdziesz poniżej.

Marka

Numer referencyjny

1056154
Rok produkcji

Motogodziny

8116 mth
Waga netto

17575 kg
Lokalizacja

Francja, 02100 Neuville Saint Amand FRANCE

Ta oferta ma charakter wyłącznie informacyjny. Proszę potwierdzić szczegóły bezpośrednio u sprzedawcy.

SPRZEDANE

22 900EUR

  • ≈ 98 209 PLN
  • ≈ 26 163 USD

6 Sierpień 2021

Ta oferta ma charakter wyłącznie informacyjny. Proszę potwierdzić szczegóły bezpośrednio u sprzedawcy.

Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - Sodineg France