Używane walce drogowe: skorzystaj z szerokiej bazy ofert Truck1

Sortować wg
  
Wyników
  
Odnaleziono wyników: 652

Kryteria wyszukiwania

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Motogodziny, mth

Motogodziny, mth

Moc silnika, hp

Moc silnika, hp
Strona 1 z 33

Kupuj i sprzedawaj online używane walce drogowe

Walce drogowe to maszyny do zagęszczania podłoża stosowane w budownictwie drogowym. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów tych pojazdów, dlatego przy ich wyborze należy uwzględnić zakres wykonywanych prac, a także właściwości zagęszczanego podłoża.

Charakterystyka konstrukcji

Konstrukcja walców drogowych obejmuj dwa ciężkie toczące się wały, które przekazują ciężar maszyny na podłoże, w wyniku czego następuje jej ściskanie, a finalnie zagęszczenie. Aby zwiększyć efektywność pracy stosuje się wały wibracyjne, dzięki nim niewielkie maszyny uzyskują wydajność zagęszczania taką jak duże walce. Wibracje są zazwyczaj wytwarzane przez masywne mimośrody poruszane przez silnik, cały mechanizm znajduje się wewnątrz wału.

Truck1 udostępnia Ci szeroką bazę ofert. Na naszym portalu z łatwością wyszukasz odpowiednie maszyny. Współpracujemy z najlepszymi europejskimi dealerami takich popularnych marek jak Bomag, Hamm, Dynapac, Ammann.

Odnaleziono wyników: 652
Wyszukiwanie zapisane!

t1test

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.