MAN TGX 18.460 Ciągnik siodłowy - Truck1, ID: 10259960
Znajdź MAN TGX 18.460Przejdź do ogłoszeń MAN TGX 18.460
Archiwum

Ogłoszenie zostało usunięte z naszej bazy danych. Możesz zamówić: MAN TGX 18.460

Umieść ogłoszenie "Poszukuję"
Zobacz produkty na stanie
Ogłoszenie Ciągnik siodłowy MAN TGX 18.460 nie jest już dostępne, ale znaleźliśmy podobne oferty (10)
Podobne oferty:
MAN TGX 18.460 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 1
MAN TGX 18.460 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 2
MAN TGX 18.460 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 3
MAN TGX 18.460 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 4
MAN TGX 18.460 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (13)

MAN TGX 18.460

Ciągnik siodłowy
2018490031 km4x2Euro 6Waga ogólna: 19000 kg
Uszkodzony
Francja, Illkirch-Graffenstaden
Opublikowane: 1rok. Numer referencyjny 230168

79 533PLN

  • ≈ 18 500 EUR
  • ≈ 21 127 USD
2018490031 km4x2Euro 6Waga ogólna: 19000 kg
Damaged
Francja, Illkirch-Graffenstaden
Formularz kontaktowy
MAN TGX 18.460 XXL - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 1
MAN TGX 18.460 XXL - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 2
MAN TGX 18.460 XXL - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 3
MAN TGX 18.460 XXL - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 4
MAN TGX 18.460 XXL - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (17)

MAN TGX 18.460 XXL

Ciągnik siodłowy
2019630000 km4x2Euro 6460 hpWaga ogólna: 19000 kg
Belgia, Grez-Doiceau
Opublikowane: 16d.

81 639PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 18 990 EUR
  • ≈ 21 686 USD
2019630000 km4x2Euro 6460 hpWaga ogólna: 19000 kg
Belgia, Grez-Doiceau
Formularz kontaktowy
MAN TGX 18.460, EURO 6, NAVIGATION, INDEPENDENT AIR CONDITIONING - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 1
MAN TGX 18.460, EURO 6, NAVIGATION, INDEPENDENT AIR CONDITIONING - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 2
MAN TGX 18.460, EURO 6, NAVIGATION, INDEPENDENT AIR CONDITIONING - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 3
MAN TGX 18.460, EURO 6, NAVIGATION, INDEPENDENT AIR CONDITIONING - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 4
MAN TGX 18.460, EURO 6, NAVIGATION, INDEPENDENT AIR CONDITIONING - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (21)

MAN TGX 18.460, EURO 6, NAVIGATION, INDEPENDENT AIR CONDITIONING

Ciągnik siodłowy
2018711700 kmEuro 6453 hpŁadowność: 10009 kg
Czechy, Strančice
Opublikowane: 22d.

77 813PLN

  • ≈ 18 100 EUR
  • ≈ 20 670 USD
2018711700 kmEuro 6453 hpŁadowność: 10009 kg
Czechy, Strančice
Formularz kontaktowy
MAN TGX 18.510 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 1
MAN TGX 18.510 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 2
MAN TGX 18.510 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 3
MAN TGX 18.510 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 4
MAN TGX 18.510 - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (15)

MAN TGX 18.510

Ciągnik siodłowy
2022250000 km4x2Euro 6510 hpWaga ogólna: 18 kg
Uszkodzony
Niemcy, Sievershausen

77 340PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 17 990 EUR
  • ≈ 20 544 USD
2022250000 km4x2Euro 6510 hpWaga ogólna: 18 kg
Damaged
Niemcy, Sievershausen
Formularz kontaktowy
MAN TGX 18 470 EURO 6d, Retarder, Standairco - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 1
MAN TGX 18 470 EURO 6d, Retarder, Standairco - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 2
MAN TGX 18 470 EURO 6d, Retarder, Standairco - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 3
MAN TGX 18 470 EURO 6d, Retarder, Standairco - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 4
MAN TGX 18 470 EURO 6d, Retarder, Standairco - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (13)

MAN TGX 18 470 EURO 6d, Retarder, Standairco

Ciągnik siodłowy
2019697500 km4x2Euro 6470 hp
Holandia, Ede
Opublikowane: 1mies. Numer referencyjny 841935

76 953PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 17 900 EUR
  • ≈ 20 441 USD
2019697500 km4x2Euro 6470 hp
Holandia, Ede
Formularz kontaktowy
MAN TGX 18.500XXL - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 1
MAN TGX 18.500XXL - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 2
MAN TGX 18.500XXL - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 3
MAN TGX 18.500XXL - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 4
MAN TGX 18.500XXL - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (10)

MAN TGX 18.500XXL

Ciągnik siodłowy
619476 km4x2Euro 6500 hpŁadowność: 17999 kgWaga ogólna: 18000 kg
Austria, Laakirchen
Opublikowane: 9d.Numer referencyjny 15150G2007

76 953PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 17 900 EUR
  • ≈ 20 441 USD
619476 km4x2Euro 6500 hpŁadowność: 17999 kgWaga ogólna: 18000 kg
Austria, Laakirchen
Formularz kontaktowy
MAN TGX 18. 460 / MEGA / LOWDECK / REGULOWANE SIODŁO / NAVI - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 1
MAN TGX 18. 460 / MEGA / LOWDECK / REGULOWANE SIODŁO / NAVI - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 2
MAN TGX 18. 460 / MEGA / LOWDECK / REGULOWANE SIODŁO / NAVI - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 3
MAN TGX 18. 460 / MEGA / LOWDECK / REGULOWANE SIODŁO / NAVI - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 4
MAN TGX 18. 460 / MEGA / LOWDECK / REGULOWANE SIODŁO / NAVI - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (39)

MAN TGX 18. 460 / MEGA / LOWDECK / REGULOWANE SIODŁO / NAVI

Ciągnik siodłowy
2019652000 km4x2Euro 6460 hp
Polska, Leśna-Stara Wieś
Opublikowane: 28d.

81 252PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 18 900 EUR
  • ≈ 21 583 USD
2019652000 km4x2Euro 6460 hp
Polska, Leśna-Stara Wieś
MAN TGX 18.460 Zement Silokompressor + Kipphydraulik - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 1
MAN TGX 18.460 Zement Silokompressor + Kipphydraulik - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 2
MAN TGX 18.460 Zement Silokompressor + Kipphydraulik - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 3
MAN TGX 18.460 Zement Silokompressor + Kipphydraulik - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 4
MAN TGX 18.460 Zement Silokompressor + Kipphydraulik - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (15)

MAN TGX 18.460 Zement Silokompressor + Kipphydraulik

Ciągnik siodłowy
598632 km4x2Euro 6459 hpŁadowność: 9995 kgWaga ogólna: 18000 kg
Niemcy, Sottrum

80 823PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 18 800 EUR
  • ≈ 21 469 USD
598632 km4x2Euro 6459 hpŁadowność: 9995 kgWaga ogólna: 18000 kg
Niemcy, Sottrum
Formularz kontaktowy
MAN TGX 18.460 4X2 LLS-U/Retarder/Standklima/ADR AT - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 1
MAN TGX 18.460 4X2 LLS-U/Retarder/Standklima/ADR AT - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 2
MAN TGX 18.460 4X2 LLS-U/Retarder/Standklima/ADR AT - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 3
MAN TGX 18.460 4X2 LLS-U/Retarder/Standklima/ADR AT - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 4
MAN TGX 18.460 4X2 LLS-U/Retarder/Standklima/ADR AT - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (50)

MAN TGX 18.460 4X2 LLS-U/Retarder/Standklima/ADR AT

Ciągnik siodłowy
2019554145 km4x2Euro 6460 hpWaga ogólna: 18000 kg
Niemcy, Watenstedt

75 234PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 17 500 EUR
  • ≈ 19 985 USD
2019554145 km4x2Euro 6460 hpWaga ogólna: 18000 kg
Niemcy, Watenstedt
Formularz kontaktowy
MAN TGX18.460 EURO 6 MEGA/lowdeck - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 1
MAN TGX18.460 EURO 6 MEGA/lowdeck - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 2
MAN TGX18.460 EURO 6 MEGA/lowdeck - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 3
MAN TGX18.460 EURO 6 MEGA/lowdeck - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 4
MAN TGX18.460 EURO 6 MEGA/lowdeck - Ciągnik siodłowy: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (19)

MAN TGX18.460 EURO 6 MEGA/lowdeck

Ciągnik siodłowy
2019406500 km4x2Euro 6460 hpWaga ogólna: 18000 kg
Czechy, Nové Strašecí
Opublikowane: 26d.Numer referencyjny 130793-60

72 654PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 16 900 EUR
  • ≈ 19 299 USD
2019406500 km4x2Euro 6460 hpWaga ogólna: 18000 kg
Czechy, Nové Strašecí
Formularz kontaktowy

Ciągnik siodłowy MAN TGX 18.460

Zobacz podobne
Ten produkt jest niedostępny
Ciągnik siodłowy MAN TGX 18.460: zdjęcie 1

Mamy inne ogłoszenia, podobne do tego towaru.

Zobacz produkty na stanie
zoom in
Ciągnik siodłowy MAN TGX 18.460: zdjęcie 1
See what's in stock now
Ciężkie pojazdy użytkowe MAN
4.24
5 opinii
SPRZEDANE

18 000EUR

  • ≈ 77 383 PLN
  • ≈ 20 556 USD

9 Kwiecień 2026

To ogłoszenie jest przechowywane w archiwum w celach informacyjnych (specyfikacja, typowa cena). Na stronie nie ma nieaktualnych ogłoszeń — wszystkie aktywne opcje znajdziesz poniżej.

Marka

Rok produkcji

Przebieg

638000 km
Data pierwszej rejestracji

26.03.2019
Kolor

biały
Lokalizacja

Francja, 62 AV BRANNE 33370 TRESSES FRANCE
Silnik/transmisja
rodzaj paliwa

diesel
moc silnika

460 hp
retarder/intarder

Kabina/wnętrze
kabina

podwojona
spojler dachowy

spojler zakabinowy

ogrzewanie postojowe

Ta oferta ma charakter wyłącznie informacyjny. Proszę potwierdzić szczegóły bezpośrednio u sprzedawcy.

Ciężkie pojazdy użytkowe MAN
4.24
5 opinii
SPRZEDANE

18 000EUR

  • ≈ 77 383 PLN
  • ≈ 20 556 USD

9 Kwiecień 2026

Ta oferta ma charakter wyłącznie informacyjny. Proszę potwierdzić szczegóły bezpośrednio u sprzedawcy.

Inne serie Ciągniki siodłowe MAN

Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - TRANSPORTS VEYNAT/SOCIETE D'EXPLOITATION DES ETS J. VEYNAT