Volkswagen Multivan (T4) 2.5i (115Hp) Specyfikacja & Dane Techniczne
Główne cechy
To może być dla ciebie interesujące:
Wspólne specyfikacje | |
|---|---|
| Body type | Minibus |
| The length of the car | 4789 mm |
| The width of the car | 1840 mm |
| The height of the car | 1900 mm |
| Wheelbase | 2920 mm |
| Front track | 1589 mm |
| Rear track | 1554 mm |
| Engine model | 2.5 (115 Hp) |
| Potencia | 2461 cm3 |
| Engine power | 115 bhp |
| Torque | 200 Nm |
| With turnover | 2200 min-1 |
| Arrangement of cylinders | inline |
| Number of cylinders | 5 |
| Number of valves per cylinder | 2 |
| Compression ratio | 10 |
| Fuel | 92 RON |
| Drive wheels | Front wheel drive |
| Number of gear (mechanical gearbox) | 5 |
| Type rear suspension | spring |
| Type front suspension | Control arm |
| Front brake | Disc |
| Rear brake | Disc |
| Power steering | Hydraulic booster |
| Maximum speed | 164 km/h |
| Fuel tank capacity | 80 l |
| Fuel consumption mixed cycle | 13 l/100 km |
| Acceleration to 100 km/h | 17.7 c |
| Number of places | 6 |
| Curb vehicle weight | 1948 kg |
| Gross vehicle weight | 2700 kg |
| Tyre dimension | 205/60 R15 T |
| Engine power at rpm | 4500 min-1 |
| Torque at rpm | 2200 min-1 |

Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Kategorie pojazdów, oznaczone tagiem "Volkswagen Multivan (T4) 2.5i (115Hp) - Dane techniczne"
Ostatnio dodane





Volkswagen T6 Multivan MOTOR bei 182.000KM NEU 1.Hd S-heft
67 214PLN
Cena bez VAT
- ≈ 15 900 EUR
- ≈ 18 523 USD





Volkswagen T6 Multivan 1.Hand Automatik DSG Scheckheft
105 259PLN
Cena bez VAT
- ≈ 24 900 EUR
- ≈ 29 008 USD





Volkswagen T6 Multivan Automatik 7-Sitze DSG 1.Hand S-heft
82 009PLN
Cena bez VAT
- ≈ 19 400 EUR
- ≈ 22 601 USD





Volkswagen T6 Transporter Bus Multivan Trendline
67 214PLN
Cena bez VAT
- ≈ 15 900 EUR
- ≈ 18 523 USD





VOLKSWAGEN MULTIVAN 2.0 TDi 150kW 4x4
146 010PLN
- ≈ 34 540 EUR
- ≈ 40 239 USD





Volkswagen T7 Multivan 2.0 TDI 7 Sitzer LED KLIMA TEMPOMAT
170 157PLN
Cena bez VAT
- ≈ 40 252 EUR
- ≈ 46 894 USD





Volkswagen T7 Multivan Style eHybrid lang 4M AHK ACC Matrix
245 077PLN
Cena bez VAT
- ≈ 57 975 EUR
- ≈ 67 542 USD





Volkswagen T7 Multivan Style eHybrid lang 4M AHK ACC Matrix
245 077PLN
Cena bez VAT
- ≈ 57 975 EUR
- ≈ 67 542 USD





Volkswagen T6 Multivan
126 396PLN
Cena z VAT
- ≈ 29 900 EUR
- ≈ 34 834 USD





Volkswagen T7 Multivan Life lang Matrix 360° KAMERA Pano
212 751PLN
Cena bez VAT
- ≈ 50 328 EUR
- ≈ 58 633 USD





Volkswagen T7 Multivan Style lang Panorama Matrix STANDHZ
219 853PLN
Cena bez VAT
- ≈ 52 008 EUR
- ≈ 60 590 USD





Volkswagen T7 Multivan Style LR el.Sitze ACC DCC SHZ Leder
212 396PLN
Cena bez VAT
- ≈ 50 244 EUR
- ≈ 58 535 USD





Volkswagen T7 Multivan Style LR el.Sitze ACC DCC SHZ Leder
212 396PLN
Cena bez VAT
- ≈ 50 244 EUR
- ≈ 58 535 USD





VOLKSWAGEN MULTIVAN 2,0 TDi 110 kW
140 726PLN
- ≈ 33 290 EUR
- ≈ 38 783 USD





Volkswagen T5 Multivan Highline
58 759PLN
Cena z VAT
- ≈ 13 900 EUR
- ≈ 16 193 USD





Volkswagen T7 Multivan Life lang Matrix 360° KAMERA Pano
212 751PLN
Cena bez VAT
- ≈ 50 328 EUR
- ≈ 58 633 USD





Volkswagen T7 Multivan Style lang Panorama Matrix STANDHZ
219 853PLN
Cena bez VAT
- ≈ 52 008 EUR
- ≈ 60 590 USD


Komentarze