Neman OZ 5201 520122 (234Hp) Specyfikacja & Dane Techniczne
Główne cechy
To może być dla ciebie interesujące:
Wspólne specyfikacje | |
|---|---|
| Class bus | Large |
| Appointment | City |
| The total number of seats (including boarding) | 88 (45+1) |
| Quantity of doors | 2 |
| Engine model | CAT 3126E |
| Environmental standard | EURO III |
| Engine power | 234 bhp |
| Engine type | Diesel |
| Number of cylinders | 6 |
| Arrangement of cylinders | inline |
| Pressurization | turbine |
| Fuel | Diesel fuel |
| Wheel arrangement | 4x2 |
| Model transmission | YMZ-2361 / ZF 6S1200BO |
| Amount of gear | 5 / 6 |
| Type front suspension | Pneumatic |
| Type rear suspension | Pneumatic |
| The type of braking system | Pneumatic |
| Type steering | Hydraulic booster |
| Maximum speed | 70 |
| Length | 11485 mm |
| Back track width | 2500 mm |
| Height | 2935 mm |
| The full weight of the bus | 16719 kg |
| Rims, the dimension | 8.25x22.5 |
| Tyre dimension | 11/70 R22.5 |

Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Kategorie pojazdów, oznaczone tagiem "Neman OZ 5201 520122 (234Hp) - Dane techniczne"
Ostatnio dodane





MAN TGS 18.440 tractor unit / 220 tho. km
94 581PLN
Cena bez VAT
- ≈ 22 300 EUR
- ≈ 25 997 USD





MAN TGS 18.400 18.470 NAUKA JAZDY STANDARD 4x2 / TGX 18.360 400 510 460 500 TOP STAN / ŚWIEŻO SPROWADZONY
169 777PLN
- ≈ 40 029 EUR
- ≈ 46 665 USD





MAN TGX 18.500 / 4x4 / HYDRAULIKA / HYDRODRIVE / NAVI RIO / EURO 6 /
139 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 32 773 EUR
- ≈ 38 206 USD





MAN TGX 18.500 / MEGA / LOW DECK / RETARDER / XLX / NAVI /
79 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 18 626 EUR
- ≈ 21 714 USD





MAN TGS 18.470 / HYDRAULIKA / RETARDER / NISKA KABINA / NAVI RIO / ALUFELGI / EURO 6
149 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 35 131 EUR
- ≈ 40 955 USD





MAN TGX 18.470 / GM / RETARDER / NAVI RIO / EURO 6
139 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 32 773 EUR
- ≈ 38 206 USD





MAN TGX 18.440*Sattelzugmaschine* PK 29002/FUNK
279 502PLN
Cena bez VAT
- ≈ 65 900 EUR
- ≈ 76 825 USD





MAN TGX 18.440*Sattelzugmaschine* PK 29002/FUNK
279 502PLN
Cena bez VAT
- ≈ 65 900 EUR
- ≈ 76 825 USD





2000 MAN F2000
33 930PLN
Cena bez VAT
- ≈ 8 000 EUR
- ≈ 9 326 USD





MAN TGX 18.510 4x4 HYDRODRIVE
165 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 38 903 EUR
- ≈ 45 352 USD





MAN TGX 18.400 Euro 6 ciągnik siodłowy
64 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 15 090 EUR
- ≈ 17 591 USD





MAN TGS 18.400 Euro 6 Nauka jazdy
94 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 22 163 EUR
- ≈ 25 837 USD





MAN TGS 26-480 6x4 do drewna PALFINGER Epsilon S 270L83
285 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 67 196 EUR
- ≈ 78 336 USD





MAN TGX 18.440 Low Deck XLX EURO 6 Retarder SUPER STAN!!!
55 149PLN
- ≈ 13 003 EUR
- ≈ 15 158 USD





MAN TGX 18.470 / GM / NAVI RIO / EURO 6
124 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 29 236 EUR
- ≈ 34 083 USD





MAN TGX 18.470 / GM / NAVI RIO / EURO 6
119 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 28 057 EUR
- ≈ 32 708 USD





MAN TGX 18. 440 / XXL / MANUAL / EURO 5
39 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 9 195 EUR
- ≈ 10 719 USD





MAN TGX 18.480 / HYDRAULIKA / RETARDER / ALUFELGI / NISKA KABINA / EURO 6 /
89 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 20 984 EUR
- ≈ 24 462 USD





MAN TGX 18.500 / 4x4 / HYDRAULIKA / HYDRODRIVE / NISKA KABINA / EURO 6 /
146 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 34 423 EUR
- ≈ 40 129 USD





MAN TGX 18.500 / ZESTAW / 4x4 / HYDRAULIKA / HYDRODRIVE / NISKA KABINA / + WYWROTKA / MEGA / 26 M3 / 2025
240 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 56 586 EUR
- ≈ 65 967 USD





MAN TGL 8.190/16 PALET/ Ładowność 3000 kg!
85 000PLN
- ≈ 19 998 EUR
- ≈ 23 313 USD





man TGA 41.360
69 900,01PLN
- ≈ 16 480 EUR
- ≈ 19 212,21 USD





MAN TGL 8.210 Wywrotka | 3-Stronny Wywrot | Euro 4
62 500PLN
Cena bez VAT
- ≈ 14 736 EUR
- ≈ 17 179 USD





MAN TGS 26.360 6x4
225 616PLN
- ≈ 53 195 EUR
- ≈ 62 014 USD





MAN Man 26.440 6x4 HDS HIAB 166 B-3 DUO Wywrotka Meiller 2-stronna
205 559PLN
- ≈ 48 466 EUR
- ≈ 56 501 USD





MAN Man 26.440 6x4 HDS HIAB 166 B-3 DUO Wywrotka Meiller 2-stronna
205 559PLN
- ≈ 48 466 EUR
- ≈ 56 501 USD





MAN TGX 26.470 6X2 oś skrętna rama do zabudowy
209 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 49 277 EUR
- ≈ 57 446 USD





MAN TGL 12-220
77 000PLN
- ≈ 18 154 EUR
- ≈ 21 163 USD





MAN TGX 26.500 /NEW Service AT MAN/ Technical warranty in All Europe
101 367PLN
- ≈ 23 900 EUR
- ≈ 27 862 USD





MAN TGA 26.310 3 WAY Kiper / Serviced
109 328PLN
- ≈ 25 777 EUR
- ≈ 30 050 USD





MAN TGM 13.250 4x4 / HIAB 088 E-3 HIDUO crane / pilot / 160. tho. km / Crew Cab
318 098PLN
Cena bez VAT
- ≈ 75 000 EUR
- ≈ 87 434 USD





MAN TGX 26.500 E6 XXL / Schmitz 19 pallets / Thermoking / steering axle
203 582PLN
Cena bez VAT
- ≈ 48 000 EUR
- ≈ 55 957 USD





MAN TGL 12.250 / KONTENER / IZOTERMA / WINDA / 2017R / EURO 6 / LIFT / SPROWADZONY / ZADBANY / E6 / 17 PALET
119 000PLN
- ≈ 28 057 EUR
- ≈ 32 708 USD





MAN TGL 12-220
99 000PLN
- ≈ 23 341 EUR
- ≈ 27 210 USD





MAN TGM 15.250 / Aubineau 15 EPAL refrigerator / multitemperature / ATP/FRC 09/2027 / Carrier Supra 850 MT
148 445PLN
Cena bez VAT
- ≈ 35 000 EUR
- ≈ 40 802 USD





MAN TGM 18.290 // Tiefkühlkoffer // CHEREAU // 3 x Rohre // Haken //CARRIER SUPRA 1150 // LKW aus DE
169 228PLN
Cena bez VAT
- ≈ 39 900 EUR
- ≈ 46 515 USD





MAN TGM 18.250 4x2 DO ŻYWCA
99 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 23 342 EUR
- ≈ 27 211 USD





MAN TGS
54 900PLN
Cena bez VAT
- ≈ 12 944 EUR
- ≈ 15 089 USD





MAN TGA 35.400 * KIPPER 6,00 m + BORDMATIC *8x4* TOP
148 021PLN
Cena bez VAT
- ≈ 34 900 EUR
- ≈ 40 686 USD





MAN TGX 18.440*Sattelzugmaschine* PK 29002/FUNK
279 502PLN
Cena bez VAT
- ≈ 65 900 EUR
- ≈ 76 825 USD
Komentarze