Neman OZ 5201 5201 (230Hp) Specyfikacja & Dane Techniczne
Główne cechy
To może być dla ciebie interesujące:
Wspólne specyfikacje | |
|---|---|
| Class bus | Large |
| Appointment | City |
| The total number of seats (including boarding) | 110 (23+1) |
| Quantity of doors | 3 |
| Engine model | YAMZ-6563.10 |
| Environmental standard | EURO III |
| Engine power | 230 bhp |
| Engine type | Diesel |
| Number of cylinders | 6 |
| Arrangement of cylinders | V-type |
| Pressurization | turbine |
| Fuel | Diesel fuel |
| Wheel arrangement | 4x2 |
| Model transmission | YMZ-2361 / 6S1200BO ZF / Voith Diwa 854.3 E |
| Amount of gear | 5 / 6 / AKPP |
| Type front suspension | Pneumatic |
| Type rear suspension | Pneumatic |
| The type of braking system | Pneumatic |
| Type steering | Hydraulic booster |
| Maximum speed | 70 |
| Length | 11485 mm |
| Back track width | 2500 mm |
| Height | 2935 mm |
| The full weight of the bus | 18000 kg |
| Rims, the dimension | 8.25x22.5 |
| Tyre dimension | 11/70 R22.5 |

Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Kategorie pojazdów, oznaczone tagiem "Neman OZ 5201 5201 (230Hp) - Dane techniczne"
Ostatnio dodane





Man TGA 18.410
27 509PLN
- ≈ 6 500 EUR
- ≈ 7 580 USD





MAN TGX 18.440 Low Deck XLX EURO 6 Retarder Cały na poduszkach
55 155PLN
- ≈ 13 032 EUR
- ≈ 15 198 USD





MAN TGX 18.400 Euro 6 ciągnik siodłowy
64 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 15 121 EUR
- ≈ 17 634 USD





MAN TGS 18.400 Euro 6 Nauka jazdy
94 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 22 209 EUR
- ≈ 25 901 USD





MAN TGS 26-480 6x4 do drewna PALFINGER Epsilon S 270L83
285 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 67 334 EUR
- ≈ 78 528 USD





MAN TGX 18.510 / GM / RETARDER / KLIMA POSTOJOWA / NAVI
149 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 35 203 EUR
- ≈ 41 055 USD





MAN TGX 18.500 / MEGA / XLX / RETARDER / NAVI /
79 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 18 665 EUR
- ≈ 21 768 USD





MAN TGX 18.480 / HYDRAULIKA / RETARDER / ALUFELGI / NISKA KABINA / EURO 6 /
89 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 21 027 EUR
- ≈ 24 522 USD





MAN TGX 18.500 / 4x4 / HYDRAULIKA / HYDRODRIVE / NISKA KABINA / EURO 6 /
146 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 34 494 EUR
- ≈ 40 228 USD





MAN TGX 18.500 / MEGA / LOW DECK / RETARDER / XLX / NAVI /
79 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 18 665 EUR
- ≈ 21 768 USD





MAN TGX 18.500 / 4x4 / HYDRAULIKA / HYDRODRIVE / NAVI RIO / EURO 6 /
139 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 32 840 EUR
- ≈ 38 299 USD





MAN TGS 18.500 / 4x4 / HYDRAULIKA / HYDRODRIVE / NISKA KABINA / EURO 6 /
169 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 39 928 EUR
- ≈ 46 566 USD





MAN TGX 18.480 / RETARDER / EURO 5 / EEV / SPROWADZONY /
69 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 16 302 EUR
- ≈ 19 012 USD





MAN TGX 18.500 / 4x4 / HYDRAULIKA / HYDRODRIVE / NISKA KABINA / OPONY 100% / EURO 6 /
136 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 32 131 EUR
- ≈ 37 472 USD





MAN TGS 18.470 / HYDRAULIKA / RETARDER / NISKA KABINA / NAVI RIO / ALUFELGI / EURO 6
149 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 35 203 EUR
- ≈ 41 055 USD





MAN TGX 18.440 / HYDRAULIKA / RETARDER / NISKA KABINA /
49 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 11 577 EUR
- ≈ 13 501 USD





MAN TGS 18. 440 / XLX / NAVI
72 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 17 011 EUR
- ≈ 19 839 USD





MAN TGX 18.470 / LOW DECK / MEGA / REGULOWANE SIODŁO / 2020 ROK / NAVI
99 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 23 390 EUR
- ≈ 27 278 USD





MAN TGS 18.440 / HYDRAULIKA / RETARDER /ALUFELGI / NISKA KABINA / EURO 6 /
188 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 44 417 EUR
- ≈ 51 801 USD





MAN TGX 18.470 / MEGA / LOW DECK / NAVI RIO / EURO 6
128 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 30 241 EUR
- ≈ 35 268 USD





MAN F2000 35.414 8x8
93 110PLN
Cena bez VAT
- ≈ 22 000 EUR
- ≈ 25 657 USD





MAN TGS 26.360 6x4
225 619PLN
- ≈ 53 309 EUR
- ≈ 62 171 USD





MAN Man 26.440 6x4 HDS HIAB 166 B-3 DUO Wywrotka Meiller 2-stronna
195 536PLN
- ≈ 46 201 EUR
- ≈ 53 881 USD





MAN Man 26.440 6x4 HDS HIAB 166 B-3 DUO Wywrotka Meiller 2-stronna
195 536PLN
- ≈ 46 201 EUR
- ≈ 53 881 USD





MAN TGX 26-500 Hakowiec oś skrętna
226 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 53 395 EUR
- ≈ 62 271 USD





MAN TGX 26-460 Hakowiec oś skrętna
232 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 54 813 EUR
- ≈ 63 925 USD





MAN ME 220B 4x2 Rama do zabudowy Sprawny !!!
12 536PLN
- ≈ 2 962 EUR
- ≈ 3 454 USD





MAN TGA 26.310 Autocysterna z Dystrybucją
80 121PLN
- ≈ 18 931 EUR
- ≈ 22 078 USD





MAN TGA 26.400 Autocysterna z Dystrybucją Ważne TDT
149 412PLN
- ≈ 35 303 EUR
- ≈ 41 172 USD





MAN TGX 24.440 6X2 E6 Przyczepa G.T.S PTT18S Tandem Zestaw 120 m3
135 374PLN
- ≈ 31 986 EUR
- ≈ 37 303 USD





MAN TGS 35.440 8x8 S1 CARNEHL Mały przebieg: 154.000km Zadbany
295 812PLN
- ≈ 69 894 EUR
- ≈ 81 513 USD





MAN Wywrot Meiller Kempf - sama zabudowa dla MAN lub inny cieżarowy
25 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 5 907 EUR
- ≈ 6 889 USD





MAN TGX 26.510 Oś skrętna
253 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 59 774 EUR
- ≈ 69 711 USD





MAN zabudowa wywrot Meiller Kempf
31 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 7 324 EUR
- ≈ 8 541 USD





MAN TGL kontener zdemontowany
21 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 4 961 EUR
- ≈ 5 785 USD





MAN TGM 15.250 Zabudowa firanka JUNGE + winda
160 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 37 802 EUR
- ≈ 44 086 USD





MAN TGL 12.220 Chłodnia agregat WKD-II SR
65 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 15 357 EUR
- ≈ 17 910 USD





MAN TGS 26.400 Euro 5 Hakówka Agregat Thermo King MD300
145 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 34 258 EUR
- ≈ 39 953 USD





MAN TGM 18.250 4x2 DO ŻYWCA
99 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 23 390 EUR
- ≈ 27 278 USD





MAN TGL 8.180
20 315PLN
Cena bez VAT
- ≈ 4 800 EUR
- ≈ 5 598 USD
Komentarze