Neman OZ 4202 420233-20 Specyfikacja & Dane Techniczne
Główne cechy
To może być dla ciebie interesujące:
Wspólne specyfikacje | |
|---|---|
| Class bus | Average |
| Appointment | School |
| The total number of seats (including boarding) | 25(25+1) |
| Quantity of doors | 1 |
| Engine model | D-245.7 |
| Environmental standard | EURO III |
| Potencia | 4750 cm3 |
| Engine power | 119 bhp |
| Fuel | Diesel fuel |
| Wheel arrangement | 4x2 |
| Transmission type | Manual |
| Amount of gear | 5 |
| Type front suspension | Independent, with stabilizer bar |
| Type rear suspension | Dependent, spring |
| Type steering | With hydraulic booster, collapsible steering column |
| Maximum speed | 90 |
| Fuel consumption at 60 km/h, l/100 km | 13,5 l |
| Length | 8040 mm |
| Back track width | 2340 mm |
| Height | 2900 mm |
| Curb weight | 4650 kg |
| The full weight of the bus | 6500 kg |
| Base | 4350 mm |
| Front overhang | 1010 mm |
| Rear overhang | 2630 mm |
| Front track | 1725 mm |
| Rear track | 1660 mm |
| Tyre dimension | 225/75R 16 |

Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Kategorie pojazdów, oznaczone tagiem "Neman OZ 4202 420233-20 - Dane techniczne"
Ostatnio dodane





MAN TGX 18.460
110 391PLN
Cena bez VAT
- ≈ 26 000 EUR
- ≈ 30 228 USD





MAN TGX 18.470 / MEGA / LOW DECK / NAVI RIO / EURO 6
129 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 30 418 EUR
- ≈ 35 365 USD





MAN TGX 33.640 6x4 tractor unit / GVM 70,000 kg / 280 tho. km
251 353PLN
Cena bez VAT
- ≈ 59 200 EUR
- ≈ 68 828 USD





MAN TGX 18.440 Low Deck XLX EURO 6 Retarder SUPER STAN!!!
55 055PLN
- ≈ 12 967 EUR
- ≈ 15 075 USD





MAN TGX 18.510 4x4 HYDRODRIVE
165 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 38 907 EUR
- ≈ 45 234 USD





MAN TGS 26-480 6x4 do drewna PALFINGER Epsilon S 270L83
285 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 67 202 EUR
- ≈ 78 131 USD





MAN TGS 18.400 Euro 6 Nauka jazdy
94 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 22 165 EUR
- ≈ 25 769 USD





MAN TGX 18.400 Euro 6 ciągnik siodłowy
64 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 15 091 EUR
- ≈ 17 545 USD





MAN TGS 18.500 / 4x4 / HYDRAULIKA / HYDRODRIVE / NISKA KABINA / EURO 6 /
169 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 39 850 EUR
- ≈ 46 331 USD





MAN TGX 18.510 / GX / MEGA / LOW DECK / NAVI RIO
149 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 35 134 EUR
- ≈ 40 848 USD





MAN TGX 18.500 / 4x4 / HYDRAULIKA / HYDRODRIVE / NISKA KABINA / OPONY 100% / EURO 6 /
136 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 32 068 EUR
- ≈ 37 283 USD





MAN TGX 18.440 / 2017 / OPONY 100 % / EURO 6 /
69 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 16 270 EUR
- ≈ 18 916 USD





MAN TGS 18.470 / RETARDER / NAWIGACJA / 2020
139 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 32 776 EUR
- ≈ 38 106 USD





MAN TGS 18.480 / 4x2 / HDS HMF 1820 K6 / WYSIEG 17,2 m / MANUAL / STEROWANIE RADIOWE / SPROWADZONY
189 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 44 566 EUR
- ≈ 51 814 USD





MAN TGX 18.470 / GM / RETARDER / KLIMA POSTOJOWA / NAVI
149 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 35 134 EUR
- ≈ 40 848 USD





MAN TGX 18. 460 / MEGA / LOWDECK / REGULOWANE SIODŁO / NAVI
79 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 18 628 EUR
- ≈ 21 657 USD





MAN TGX 18. 440 / ADR / RETARDER / PEŁNY ADR / ALUFELGI / SPROWADZONY
49 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 11 554 EUR
- ≈ 13 433 USD





MAN TGS 18.440 / XLX / NAVI
72 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 16 977 EUR
- ≈ 19 738 USD





MAN TGS 18. 440 / XLX / NAVI
72 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 16 977 EUR
- ≈ 19 738 USD





MAN TGX 18.470 / LOW DECK / MEGA / REGULOWANE SIODŁO / 2020 ROK / NAVI
99 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 23 344 EUR
- ≈ 27 140 USD





MAN TGX 26.500 /NEW Service AT MAN/ Technical warranty in All Europe
101 475PLN
- ≈ 23 900 EUR
- ≈ 27 787 USD





MAN TGA 26.310 3 WAY Kiper / Serviced
109 445PLN
- ≈ 25 777 EUR
- ≈ 29 969 USD





MAN TGS 18.360 OIL Transport / Good Condition
101 046PLN
- ≈ 23 799 EUR
- ≈ 27 669 USD





MAN TGS 26.400 Long Container 24 Europalet
89 587PLN
- ≈ 21 100 EUR
- ≈ 24 531 USD





MAN * MAN LE 18.280 * HDS HMF 1560 * Kiper Wywrotka * 4x4 * Sprowadzony * Energetyka *
189 000PLN
- ≈ 44 566 EUR
- ≈ 51 814 USD





MAN 25.322 6X4 3-STRONNY WYWROT HYDRO BURTA
71 754PLN
Cena bez VAT
- ≈ 16 900 EUR
- ≈ 19 648 USD





MAN TGS 440 / 8x4 / HMF 1530 / HYDROBURTA
381 701PLN
Cena bez VAT
- ≈ 89 900 EUR
- ≈ 104 521 USD





MAN TGS 35.420 8×2 / Chassis 6.4 m / 3 steered axles / 3 units
179 174PLN
Cena bez VAT
- ≈ 42 200 EUR
- ≈ 49 063 USD





MAN TGS 35.420 8×2 / Chassis 6.4 m / 3 steered axles / 3 units
179 174PLN
Cena bez VAT
- ≈ 42 200 EUR
- ≈ 49 063 USD





MAN TGS 18.470 4X2 BL / 18 EPAL box / Sleeper cab
252 627PLN
Cena bez VAT
- ≈ 59 500 EUR
- ≈ 69 177 USD





MAN TGA 33.350 / 6x4 / WYWROTKA / HYDROBURTA / MEILLER KIPPER / BORDMATIC / MANUAL / SPROWADZONY
146 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 34 426 EUR
- ≈ 40 025 USD





MAN TGS 33.360 / 6x4 / WYWROTKA / HYDROBURTA / MEILLER KIPPER / BORDMATIC / AUTOMAT / EURO 5
225 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 53 054 EUR
- ≈ 61 682 USD





MAN TGL 12.220 Chłodnia agregat WKD-II SR
65 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 15 327 EUR
- ≈ 17 819 USD





MAN TGS 26.400 Euro 5 Hakówka Agregat Thermo King MD300
145 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 34 191 EUR
- ≈ 39 751 USD





MAN TGX 26-500 Hakowiec oś skrętna
226 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 53 290 EUR
- ≈ 61 957 USD





MAN TGX 26-460 Hakowiec oś skrętna
232 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 54 705 EUR
- ≈ 63 602 USD





MAN Man 26.440 6x4 HDS HIAB 166 B-3 DUO Wywrotka Meiller 2-stronna
195 194PLN
- ≈ 45 973 EUR
- ≈ 53 450 USD





MAN TGM 15.250 Zabudowa firanka JUNGE + winda
160 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 37 728 EUR
- ≈ 43 864 USD





MAN TGA 26.310 Autocysterna z Dystrybucją
79 978PLN
- ≈ 18 837 EUR
- ≈ 21 900 USD





MAN TGS 26.360 6x4
225 220PLN
- ≈ 53 045 EUR
- ≈ 61 672 USD
Komentarze