MAN Intercity 6.9 D (280 Hp) Specyfikacja & Dane Techniczne
Główne cechy
To może być dla ciebie interesujące:
Wspólne specyfikacje | |
|---|---|
| Class bus | Large |
| Appointment | Intercity |
| The total number of seats (including boarding) | 44 |
| The ceiling height in the cabin | 2318 mm |
| Quantity of doors | 2 |
| The height of a step above the level of the road | 340 mm |
| Engine model | D 0836 LOH |
| Engine layout | Vertically |
| Potencia | 6871 cm3 |
| Engine power | 280 bhp |
| Torque | 1100 Nm |
| Engine type | Diesel |
| Number of cylinders | 6 |
| Arrangement of cylinders | inline |
| Fuel | Diesel fuel |
| Wheel arrangement | 4x2 |
| Transmission type | Automatic |
| Amount of gear | 4 |
| Type front suspension | Pneumatic |
| Type rear suspension | Pneumatic |
| Fuel tank capacity | 280 l |
| Diamètre de braquage | 22.3 m |
| Length | 11980 mm |
| Back track width | 2500 mm |
| Height | 2880 mm |
| Base | 5875 mm |
| Front overhang | 2700 mm |
| Rear overhang | 3405 mm |
| Tyre dimension | 275/70 R22.5 |
| Engine power at rpm | 2400 min-1 |
| Torque at rpm | 1800 min-1 |

Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Kategorie pojazdów, oznaczone tagiem "MAN Intercity 6.9 D (280 Hp) - Dane techniczne"
Ostatnio dodane





MAN TGX 18.440 Low Deck XLX EURO 6 Retarder SUPER STAN!!!
54 985PLN
- ≈ 12 967 EUR
- ≈ 15 052 USD





MAN TGX 18.400 Euro 6 ciągnik siodłowy
64 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 15 093 EUR
- ≈ 17 520 USD





MAN TGX 18.510 4x4 HYDRODRIVE
165 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 38 911 EUR
- ≈ 45 169 USD





MAN TGS 26-480 6x4 do drewna PALFINGER Epsilon S 270L83
285 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 67 210 EUR
- ≈ 78 020 USD





MAN TGX 18.500 / MEGA / XLX / RETARDER / NAVI /
79 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 18 630 EUR
- ≈ 21 626 USD





MAN TGS 18. 440 / XLX / NAVI
72 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 16 979 EUR
- ≈ 19 710 USD





MAN TGX 18.470 / GM / NAVI RIO / EURO 6
124 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 29 242 EUR
- ≈ 33 945 USD





MAN TGX 18.470 / GM / NAVI RIO / EURO 6
119 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 28 063 EUR
- ≈ 32 576 USD





MAN TGX 18. 440 / XXL / MANUAL / EURO 5
39 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 9 197 EUR
- ≈ 10 676 USD





MAN TGS 18.400 / XLX / HYDRAULIKA / RETARDER / ALUFELGI
39 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 9 197 EUR
- ≈ 10 676 USD





MAN TGS 18.440 / HYDRAULIKA / RETARDER /ALUFELGI / NISKA KABINA / EURO 6 /
188 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 44 335 EUR
- ≈ 51 466 USD





MAN TGS 18.500 / 4x4 / HYDRAULIKA / HYDRODRIVE / NISKA KABINA / EURO 6 /
169 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 39 854 EUR
- ≈ 46 264 USD





MAN TGX 18.500 / 4x4 / HYDRAULIKA / HYDRODRIVE / NISKA KABINA / EURO 6 /
146 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 34 430 EUR
- ≈ 39 968 USD





MAN TGX 18.510 / GX / MEGA / LOW DECK / NAVI RIO
149 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 35 138 EUR
- ≈ 40 789 USD





MAN TGX 18.510 / GX / MEGA / RETARDER / NAVI / LOW DECK
129 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 30 421 EUR
- ≈ 35 314 USD





MAN TGS 18. 440 / NISKA KABINA / EURO 6
89 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 20 988 EUR
- ≈ 24 363 USD





MAN TGX 18.440 / 2017 / OPONY 100 % / EURO 6 /
69 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 16 272 EUR
- ≈ 18 889 USD





MAN TGX 18. 460 / MEGA / LOWDECK / REGULOWANE SIODŁO / NAVI
79 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 18 630 EUR
- ≈ 21 626 USD





MAN TGX 18. 440 / ADR / RETARDER / PEŁNY ADR / ALUFELGI / SPROWADZONY
49 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 11 555 EUR
- ≈ 13 413 USD





MAN TGS 18.480 / HYDRAULIKA / RETARDER / NISKA KABINA / PO KONTRAKCIE SERWISOWYM
99 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 23 347 EUR
- ≈ 27 102 USD





MAN TGS 26.360 6x4
224 933PLN
- ≈ 53 045 EUR
- ≈ 61 577 USD





MAN Man 26.440 6x4 HDS HIAB 166 B-3 DUO Wywrotka Meiller 2-stronna
194 945PLN
- ≈ 45 973 EUR
- ≈ 53 367 USD





MAN TGA 26.310 Autocysterna z Dystrybucją
79 876PLN
- ≈ 18 837 EUR
- ≈ 21 866 USD





MAN TGA 26.400 Autocysterna z Dystrybucją Ważne TDT
148 957PLN
- ≈ 35 128 EUR
- ≈ 40 778 USD





MAN ME 220B 4x2 Rama do zabudowy Sprawny !!!
12 496PLN
- ≈ 2 947 EUR
- ≈ 3 421 USD





MAN TGL 12.220 Chłodnia agregat WKD-II SR
65 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 15 329 EUR
- ≈ 17 794 USD





MAN TGS 26.400 Euro 5 Hakówka Agregat Thermo King MD300
145 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 34 195 EUR
- ≈ 39 695 USD





MAN Man 26.440 6x4 HDS HIAB 166 B-3 DUO Wywrotka Meiller 2-stronna
194 945PLN
- ≈ 45 973 EUR
- ≈ 53 367 USD





MAN TGM 15.250 Zabudowa firanka JUNGE + winda
160 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 37 732 EUR
- ≈ 43 801 USD





MAN TGS 35.440 8x8 S1 CARNEHL Mały przebieg: 154.000km Zadbany
294 913PLN
- ≈ 69 548 EUR
- ≈ 80 734 USD





MAN TGX 24.440 6X2 E6 Przyczepa G.T.S PTT18S Tandem Zestaw 120 m3
134 960PLN
- ≈ 31 827 EUR
- ≈ 36 946 USD





MAN TGS 6x4 26.400 BORTMATIK Euro 5
127 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 29 950 EUR
- ≈ 34 767 USD





MAN
55 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 12 970 EUR
- ≈ 15 056 USD





MAN TGX oś skrętna 26.510 BDF
200 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 47 165 EUR
- ≈ 54 751 USD





MAN TGX 26-500 Hakowiec oś skrętna
226 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 53 296 EUR
- ≈ 61 868 USD





MAN TGM 18.250 4x2 DO ŻYWCA
99 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 23 347 EUR
- ≈ 27 102 USD





MAN TGX 26.510 Oś skrętna
253 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 59 664 EUR
- ≈ 69 260 USD





MAN Wywrot Meiller Kempf - sama zabudowa dla MAN lub inny cieżarowy
25 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 5 896 EUR
- ≈ 6 844 USD





MAN zabudowa wywrot Meiller Kempf
31 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 7 311 EUR
- ≈ 8 486 USD





MAN TGL kontener zdemontowany
21 000PLN
Cena bez VAT
- ≈ 4 952 EUR
- ≈ 5 748 USD
Komentarze