Fiat Doblo Cargo 1.2 MTJ (85 Hp) Specyfikacja & Dane Techniczne
Główne cechy
To może być dla ciebie interesujące:
Wspólne specyfikacje | |
|---|---|
| The length of the car | 4253 mm |
| The width of the car | 1722 mm |
| The height of the car | 1818 mm |
| Wheelbase | 2583 mm |
| Front track | 1514 mm |
| Rear track | 1505 mm |
| Potencia | 1248 cm3 |
| Engine power | 85 bhp |
| Torque | 200 Nm |
| With turnover | 1750 min-1 |
| Engine type | Diesel |
| Pressurization | turbine |
| Arrangement of cylinders | inline |
| Number of cylinders | 4 |
| Number of valves per cylinder | 4 |
| Compression ratio | 17.6 |
| Fuel | Diesel fuel |
| Drive wheels | Front wheel drive |
| Number of gear (mechanical gearbox) | 5 |
| Type front suspension | Independent, MacPherson type on the lower triangular levers |
| Type rear suspension | Spring |
| Front brake | Disc |
| Rear brake | drum |
| Type steering | Gear-rack |
| Power steering | Hydraulic booster |
| Maximum speed | 153 km/h |
| Fuel tank capacity | 60 l |
| Acceleration to 100 km/h | 15.0 c |
| Number of places | 7 |
| The volume of the cargo compartment | 3000 m3 |
| Curb vehicle weight | 1425 kg |
| Gross vehicle weight | 2020 kg |
| Tyre dimension | 185/65R15 |
| Engine power at rpm | 4000 min-1 |
| Torque at rpm | 1750 min-1 |

Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Vera Prohorova jest doświadczoną autorką blogów w Truck1. Posiadając tytuł naukowy z lingwistyki i wykorzystując swoje doświadczenie w sprzedaży, z powodzeniem przekształca skomplikowane tematy branżowe w jasne i praktyczne wskazówki dla kupujących i sprzedających. Dzięki dogłębnej znajomości rynku pojazdów użytkowych dostosowuje swoje treści, aby dostarczyć wartościowe informacje szerokiemu gronu czytelników.
Kategorie pojazdów, oznaczone tagiem "Fiat Doblo Cargo 1.2 MTJ (85 Hp) - Dane techniczne"
Ostatnio dodane





Fiat Doblo Cargo 1.6 M-jet MR`15 E6d 2.5t Furgon (blaszak)





FIAT Doblo 1,6 105KM Klima Chłodnia
29 800PLN
- ≈ 7 029 EUR
- ≈ 8 283 USD
![FIAT DOBLO LONG CHLODNIA MROZNIA - 10C CARRIER KLIMA EURO6 [ Copy ] - Samochód dostawczy chłodnia: zdjęcie 1 FIAT DOBLO LONG CHLODNIA MROZNIA - 10C CARRIER KLIMA EURO6 [ Copy ] - Samochód dostawczy chłodnia: zdjęcie 1](https://www.truck1-pl.com/img/xxl/35300/FIAT-DOBLO-LONG-CHLODNIA-MROZNIA-10C-CARRIER-KLIMA-EURO6-Copy-Polska_35300_2079967202.jpg)
![FIAT DOBLO LONG CHLODNIA MROZNIA - 10C CARRIER KLIMA EURO6 [ Copy ] - Samochód dostawczy chłodnia: zdjęcie 2 FIAT DOBLO LONG CHLODNIA MROZNIA - 10C CARRIER KLIMA EURO6 [ Copy ] - Samochód dostawczy chłodnia: zdjęcie 2](https://www.truck1-pl.com/img/xxl/35300/FIAT-DOBLO-LONG-CHLODNIA-MROZNIA-10C-CARRIER-KLIMA-EURO6-Copy-Polska_35300_9386044205.jpg)
![FIAT DOBLO LONG CHLODNIA MROZNIA - 10C CARRIER KLIMA EURO6 [ Copy ] - Samochód dostawczy chłodnia: zdjęcie 3 FIAT DOBLO LONG CHLODNIA MROZNIA - 10C CARRIER KLIMA EURO6 [ Copy ] - Samochód dostawczy chłodnia: zdjęcie 3](https://www.truck1-pl.com/img/xxl/35300/FIAT-DOBLO-LONG-CHLODNIA-MROZNIA-10C-CARRIER-KLIMA-EURO6-Copy-Polska_35300_1009842025.jpg)
![FIAT DOBLO LONG CHLODNIA MROZNIA - 10C CARRIER KLIMA EURO6 [ Copy ] - Samochód dostawczy chłodnia: zdjęcie 4 FIAT DOBLO LONG CHLODNIA MROZNIA - 10C CARRIER KLIMA EURO6 [ Copy ] - Samochód dostawczy chłodnia: zdjęcie 4](https://www.truck1-pl.com/img/xxl/35300/FIAT-DOBLO-LONG-CHLODNIA-MROZNIA-10C-CARRIER-KLIMA-EURO6-Copy-Polska_35300_3296124803.jpg)
![FIAT DOBLO LONG CHLODNIA MROZNIA - 10C CARRIER KLIMA EURO6 [ Copy ] - Samochód dostawczy chłodnia: zdjęcie 5 FIAT DOBLO LONG CHLODNIA MROZNIA - 10C CARRIER KLIMA EURO6 [ Copy ] - Samochód dostawczy chłodnia: zdjęcie 5](https://www.truck1-pl.com/img/xxl/35300/FIAT-DOBLO-LONG-CHLODNIA-MROZNIA-10C-CARRIER-KLIMA-EURO6-Copy-Polska_35300_770568052.jpg)
FIAT DOBLO LONG CHLODNIA MROZNIA - 10C CARRIER KLIMA EURO6 [ Copy ]
44 514PLN
Cena bez VAT
- ≈ 10 500 EUR
- ≈ 12 374 USD





Fiat Doblo Fiat Doblo MAXI 1,6 jtd ECO Flex 105KM Klima 2021 Salon PL
27 500PLN
- ≈ 6 486 EUR
- ≈ 7 643 USD





Fiat DOBLO
51 900PLN
- ≈ 12 242 EUR
- ≈ 14 427 USD





FIAT Doblo 105KM Chłodnia Klima
41 800PLN
- ≈ 9 860 EUR
- ≈ 11 620 USD





Fiat Doblo Chłodnia 105KM 2 zasilania chłodni
49 800PLN
- ≈ 11 747 EUR
- ≈ 13 844 USD





FIAT Doblo 1,6 105KM Chłodnia Klima Xarios 200
43 000PLN
- ≈ 10 143 EUR
- ≈ 11 953 USD





Fiat Doblo Chłodnia 105KM 2 zasilania chłodni
26 800PLN
- ≈ 6 321 EUR
- ≈ 7 449 USD

FIAT DOBLO KONTENER CHŁODNIA NR 830
33 900PLN
- ≈ 7 996 EUR
- ≈ 9 423 USD





Fiat Doblo Fiat Doblo 1,6 jtd ECO Flex chłodnia do leków 2017
15 000PLN
- ≈ 3 538 EUR
- ≈ 4 169 USD





Fiat Doblo Fiat Doblo 1,3 jtd ECO Flex chłodnia do leków 2013
15 000PLN
- ≈ 3 538 EUR
- ≈ 4 169 USD





Fiat Doblo Klima AHK Dachträger
17 810PLN
Cena bez VAT
- ≈ 4 201 EUR
- ≈ 4 951 USD





fiat - FIAT DOBLO CARGO - 1.6 16V - 7-VSF-28
2 119PLN
- ≈ 500 EUR
- ≈ 589 USD





UTILITAIRE FIAT DOBLO FRIGO
46 634PLN
Cena bez VAT
- ≈ 11 000 EUR
- ≈ 12 963 USD





Fiat Doblo 1,3
33 916PLN
Cena bez VAT
- ≈ 8 000 EUR
- ≈ 9 428 USD





Fiat Doblo II 1.3 MULTIJET 16V 95PS





Fiat Doblo 1.6 Multijet 16V SX Van Start Stop





Fiat Doblò Cargo 1.6MJ 105pk 6-versn. SX Navi Airco Cruise
24 165PLN
Cena bez VAT
- ≈ 5 700 EUR
- ≈ 6 717 USD





2012 Fiat Doblò Cargo 1.3 M-Jet SX Pojazd Użytkowy
2 374PLN
- ≈ 560 EUR
- ≈ 659 USD
Komentarze