Ford Transit Minibus - Truck1, ID: 11394980
Znajdź FORD TransitPrzejdź do ogłoszeń FORD Transit
Archiwum

Ogłoszenie zostało usunięte z naszej bazy danych. Możesz zamówić: Ford Transit

Umieść ogłoszenie "Poszukuję"
Zobacz produkty na stanie
Ogłoszenie Minibus Ford Transit nie jest już dostępne, ale znaleźliśmy podobne oferty (10)
Podobne oferty:
Ford Transit - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 1
Ford Transit - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 2
Ford Transit - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 3
Ford Transit - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 4
Ford Transit - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (23)

Ford Transit

Minibus, Mikrobus
2016380961 km
Polska, Urszulin
Opublikowane: 6d.

55 000PLN

Cena bez VAT

Wynajem
  • ≈ 12 716 EUR
  • ≈ 14 522 USD
2016380961 km
Polska, Urszulin
Ford Transit 350 L3H2 Ambiente - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 1
Ford Transit 350 L3H2 Ambiente - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 2
Ford Transit 350 L3H2 Ambiente - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 3
Ford Transit 350 L3H2 Ambiente - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 4
Ford Transit 350 L3H2 Ambiente - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (18)

Ford Transit 350 L3H2 Ambiente

Minibus, Mikrobus
2018266561 km4x2Euro 6
Węgry, XVIII. kerület

57 957PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 13 400 EUR
  • ≈ 15 303 USD
2018266561 km4x2Euro 6
Węgry, XVIII. kerület
Formularz kontaktowy
Ford Transit - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 1
Ford Transit - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 2
Ford Transit - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 3
Ford Transit - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 4
Ford Transit - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (23)

Ford Transit

Minibus, Mikrobus
2017324961 km
Polska, Urszulin
Opublikowane: 6d.

65 000PLN

Cena bez VAT

Wynajem
  • ≈ 15 028 EUR
  • ≈ 17 162 USD
2017324961 km
Polska, Urszulin
Ford Transit - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 1
Ford Transit - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 2
Ford Transit - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 3
Ford Transit - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 4
Ford Transit - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (20)

Ford Transit

Minibus, Mikrobus
2016500961 km
Polska, Urszulin
Opublikowane: 6d.

49 500PLN

Cena bez VAT

Wynajem
  • ≈ 11 444 EUR
  • ≈ 13 069 USD
2016500961 km
Polska, Urszulin
Ford Transit Connect - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 1
Ford Transit Connect - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 2
Ford Transit Connect - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 3
Ford Transit Connect - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 4
Ford Transit Connect - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (20)

Ford Transit Connect

Minibus, Mikrobus
2019185269 km
Węgry, XVIII. kerület

66 607PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 15 400 EUR
  • ≈ 17 587 USD
2019185269 km
Węgry, XVIII. kerület
Formularz kontaktowy
Ford Transit *Klima*19-Sitze*Euro6*AHK* - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 1
Ford Transit *Klima*19-Sitze*Euro6*AHK* - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 2
Ford Transit *Klima*19-Sitze*Euro6*AHK* - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 3
Ford Transit *Klima*19-Sitze*Euro6*AHK* - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 4
Ford Transit *Klima*19-Sitze*Euro6*AHK* - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (49)

Ford Transit *Klima*19-Sitze*Euro6*AHK*

Minibus, Mikrobus
2014603786 kmEuro 6Liczba miejsc: 19
Niemcy, Hamburg-Mitte
Opublikowane: 12h. Numer referencyjny 075

55 794PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 12 900 EUR
  • ≈ 14 732 USD
2014603786 kmEuro 6Liczba miejsc: 19
Niemcy, Hamburg-Mitte
Formularz kontaktowy
Ford Transit Custom 9 osobowy/Serwisowany/L2H1/Salon PL/Zadbany/Gwarancja startowa - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 1
Ford Transit Custom 9 osobowy/Serwisowany/L2H1/Salon PL/Zadbany/Gwarancja startowa - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 2
Ford Transit Custom 9 osobowy/Serwisowany/L2H1/Salon PL/Zadbany/Gwarancja startowa - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 3
Ford Transit Custom 9 osobowy/Serwisowany/L2H1/Salon PL/Zadbany/Gwarancja startowa - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 4
Ford Transit Custom 9 osobowy/Serwisowany/L2H1/Salon PL/Zadbany/Gwarancja startowa - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (31)

Ford Transit Custom 9 osobowy/Serwisowany/L2H1/Salon PL/Zadbany/Gwarancja startowa

Minibus, Mikrobus
2019202701 kmLiczba miejsc: 9
Polska, Bodzentyn
Opublikowane: 1mies. Numer referencyjny 652

61 700PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 14 265 EUR
  • ≈ 16 291 USD
2019202701 kmLiczba miejsc: 9
Polska, Bodzentyn
Ford Transit Custom Kombi 320 L2H1 Trend - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 1
Ford Transit Custom Kombi 320 L2H1 Trend - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 2
Ford Transit Custom Kombi 320 L2H1 Trend - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 3
Ford Transit Custom Kombi 320 L2H1 Trend - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 4
Ford Transit Custom Kombi 320 L2H1 Trend - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (27)

Ford Transit Custom Kombi 320 L2H1 Trend

Minibus, Mikrobus
2020252000 km4x2Euro 6
Węgry, XVIII. kerület

66 607PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 15 400 EUR
  • ≈ 17 587 USD
2020252000 km4x2Euro 6
Węgry, XVIII. kerület
Formularz kontaktowy
Ford Transit Custom Kombi 320 L2H1 Trend - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 1
Ford Transit Custom Kombi 320 L2H1 Trend - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 2
Ford Transit Custom Kombi 320 L2H1 Trend - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 3
Ford Transit Custom Kombi 320 L2H1 Trend - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 4
Ford Transit Custom Kombi 320 L2H1 Trend - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (19)

Ford Transit Custom Kombi 320 L2H1 Trend

Minibus, Mikrobus
2020258429 km4x2Euro 6
Węgry, XVIII. kerület

66 607PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 15 400 EUR
  • ≈ 17 587 USD
2020258429 km4x2Euro 6
Węgry, XVIII. kerület
Formularz kontaktowy
Ford Transit - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 1
Ford Transit - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 2
Ford Transit - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 3
Ford Transit - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 4
Ford Transit - Minibus, Mikrobus: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (16)

Ford Transit

Minibus, Mikrobus
201586800 kmEuro 6
Norwegia, Fosser
Opublikowane: 15d.

77 749PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 17 976 EUR
  • ≈ 20 529 USD
201586800 kmEuro 6
Norwegia, Fosser
Formularz kontaktowy

Minibus, Mikrobus - możliwość wynajmu Ford Transit

Zobacz podobne
Ten produkt jest niedostępny
Minibus, Mikrobus Ford Transit: zdjęcie 1

Mamy inne ogłoszenia, podobne do tego towaru.

Zobacz produkty na stanie
zoom in
Minibus, Mikrobus Ford Transit: zdjęcie 1
See what's in stock now
SPRZEDANE

13 747EUR

Cena bez VAT

  • ≈ 59 458 PLN
  • ≈ 15 699 USD

5 Lipiec 2026

To ogłoszenie jest przechowywane w archiwum w celach informacyjnych (specyfikacja, typowa cena). Na stronie nie ma nieaktualnych ogłoszeń — wszystkie aktywne opcje znajdziesz poniżej.

Marka

Model

Rok produkcji

Przebieg

380961 km
Kolor

biały
Lokalizacja

Polska, URSZULIN 20 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, POLAND
Silnik/transmisja
rodzaj paliwa

pojemność silnika

2200 cc
moc silnika

155 hp
skrzynia biegów

ręczna
Podwozie/zawieszenie
liczba osi

2-osiowy
Dodatkowe informacje

Ta oferta ma charakter wyłącznie informacyjny. Proszę potwierdzić szczegóły bezpośrednio u sprzedawcy.

SPRZEDANE

13 747EUR

Cena bez VAT

  • ≈ 59 458 PLN
  • ≈ 15 699 USD

5 Lipiec 2026

Ta oferta ma charakter wyłącznie informacyjny. Proszę potwierdzić szczegóły bezpośrednio u sprzedawcy.

Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.
t1 old test archive
t1 test archive - Bus
t1 test archive - MERCUS-BUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ