Zegers trucks – duży wybór ciężarówek oraz techniki budowlanej z Holandii.


Im en Export Zegers Trucks

Zegers Trucks – firma zarejestrowana w Holandii. Zegers Trucks zajmuje się dostawą różnych typów ciężarówek oraz techniki budowlanej. Za swoimi plecami firma ma 14-letnie doświadczenie, w rezultacie czego otrzymała solidną opinię oraz bazę klientów. Geografia firmy jest obszerna, Zegers Trucks ma doświadczenie w pracy z klientami z różnych krajów Europy, Afryki, krajów Arabskich i Rosji. Przy czym firma gotowa poszerzać zasięg geograficzny w dostawie techniki: może dostarczyć samochód praktycznie do każdego zakątka świata w maksymalnie krótkim terminie. Weźmie pod uwagę wszystkie życzenia klienta.

Wśród propozycji ciężarówek są przedstawione samochody takich znanych europejskich marek jak: Scania, Volvo, Mercedes-Benz, DAF, Iveco i Renault. Mimo tego, Zegers Trucks prowadzi sprzedaż wózków widłowych, żurawi oraz innej techniki budowlanej takich firm jak Caterpillar, Volvo CE i Komatsu.

Wszystkie samochody i sprzęt przed sprzedażą przechodzą dokładny przegląd techniczny. Wysokokwalifikowani specjaliści Zegers Trucks mogą również przeprowadzić remont, regulację oraz mycie samochodów.

Firma kupuje swój sprzęt w Europie, w Holandii, również w Belgii, Francji, Hiszpanii i Niemczech.

Komentarze

Sprzedawcy, oznaczone tagiem "Zegers trucks"

Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.