Hmm, wygląda na to, że product jest sprzedany

Wózek widłowy Jungheinrich TFG435s

wózek widłowy Jungheinrich TFG435s

Kontakt ze sprzedawcą

Polityka prywatności
  • Parametry
  • Opis
Parametry
Opis ogólny
MarkaJUNGHEINRICH
ModelJungheinrich TFG435s
Numer ID Sl1300
Rok produkcji2014
Motogodziny9034 mth
Ładowność podnoszenia3500 kg
Wysokość podnoszenia5800 mm
Wysokość ze złożonym masztem3720 mm
Długość wideł1200 mm
Typ masztusimplex
Silnik/transmisja
Rodzaj paliwaLPG
Akumulatorunbekannt
Podwozie/zawieszenie
Przednie kołaunbekannt
Tylne kołaunbekannt
Osprzęty
OsprzętGabelträger: ISO Klasse: ISO Klasse 3 = 2.500 - 4.999 kg
Opis

Naszym celem jest dostarczanie klientom niezawodnych Jungheinrich TFG435s wózek widłowy, które uzupełniają ich potrzeby transportowe na drodze.

Pojazd wyprodukowany w 2014. Znajduje się w Polska. Szczegółowy przegląd znajduje się poniżej. Jego jednostka napędowa posiada: rodzaj paliwa: LPG, akumulator: unbekannt. Mechanizm podwozia posiada: przednie koła: unbekannt, tylne koła: unbekannt. Ilość godzin pracy: 9034 mth. Cena produktu to 7600 Euro.

Podczas wyszukiwania odpowiednich pojazdów wśród Jungheinrich TFG435s wózek widłowy skontaktuj się ze sprzedawcą, aby uzyskać wszystkie wymagane informacje.


t1 test archive

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.