Hmm, wygląda na to, że product jest sprzedany

Wózek widłowy 20S

wózek widłowy 20S

Kontakt ze sprzedawcą

Polityka prywatności
  • Parametry
  • Opis

Parametry

Opis ogólny
Numer ID9056
Rok produkcji2014
Motogodziny9000 mth
Ładowność podnoszenia2000 kg
Wysokość podnoszenia6000 mm
Środek ciężkości500 mm
Typ masztutriplex
Silnik/transmisja
Rodzaj paliwaLPG

Opis

Naszym celem jest dostarczanie klientom niezawodnych 20S wózek widłowy, które uzupełniają ich potrzeby transportowe na drodze.

Pojazd wyprodukowany w 2014. Lokalizacja: Grossbritannien, Wielka Brytania. Całe specyfikacje techniczne są wymienione poniżej. Jego jednostka napędowa posiada: rodzaj paliwa: LPG. Liczba godzin pracy ogółem: 9000 mth. Cena produktu to 9709 Euro.

Podczas wyszukiwania odpowiednich pojazdów wśród 20S wózek widłowy skontaktuj się ze sprzedawcą, aby uzyskać wszystkie wymagane informacje.

t1 test archive

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.