Hmm, wygląda na to, że product jest sprzedany

Ładowarka teleskopowa Massey Ferguson 9407 S Bobcat

ładowarka teleskopowa Massey Ferguson 9407 S Bobcat

Ogłoszenie zostało usunięte z naszej bazy danych. Możesz zamówić: ładowarka teleskopowa Massey Ferguson 9407 S Bobcat

  • Parametry
  • Opis
Parametry
Opis ogólny
MarkaBOBCAT
Numer ID10324
Rok produkcji2013
Motogodziny3890 mth
Silnik/transmisja
Moc silnika132 hp
Opis

Jednym z wybranej marki Massey Ferguson 9407 S Bobcat ładowarka teleskopowa jest gotowy do wzmocnienia pozycji firmy transportowej.

Rok produkcji – 2013. Znajduje się w Am Kamp 9, Niemcy. Całe specyfikacje techniczne są wymienione poniżej. Jego jednostka napędowa posiada: moc silnika: 132 hp. Ilość godzin pracy: 3890 mth. Cena produktu to 36900 Euro.

Podczas wyszukiwania odpowiednich pojazdów wśród Massey Ferguson 9407 S Bobcat ładowarka teleskopowa skontaktuj się ze sprzedawcą, aby uzyskać wszystkie wymagane informacje.


Bei uns am Standort in 17034 Neubrandenburg - zur Probefahrt bereit 

Ausstattung:

Baujahr: 2013

Geschwindigkeit: 40 km/h

Hubhöhe: 7 m

Hubkraft: 4000 t

Klimaanlage: Klimaanlage

Optischer Zustand: gebraucht

Straßenzulassung: Ja

t1 test archive

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.