Hmm, wygląda na to, że product jest sprzedany

Ładowarka teleskopowa MANITOU MT 1337

ładowarka teleskopowa MANITOU MT 1337

Kontakt ze sprzedawcą

Polityka prywatności
  • Parametry
  • Opis
Parametry
Opis ogólny
MarkaMANITOU
Motogodziny1900 mth
Kolorżółty
Silnik/transmisja
Rodzaj paliwadiesel
Cylindry w silniku4
SilnikPerkins, in-line
Transmisja4 gears
Opis

Ułatw sobie decyzję o zakupie, wybierając jeden z MANITOU MT 1337 ładowarka teleskopowa prezentowanych na Truck1 Polska.

Jednostka jest dostępna w Jonkerslan, Holandia. Szczegółowy przegląd znajduje się poniżej. Jego jednostka napędowa posiada: rodzaj paliwa: diesel, cylindry w silniku: 4, silnik: Perkins, in-line, transmisja: 4 gears. Ilość godzin pracy: 1900 mth. Kolor pojazdu: żółty. Cena - 17750 Euro.

Podczas wyszukiwania odpowiednich pojazdów wśród MANITOU MT 1337 ładowarka teleskopowa skontaktuj się ze sprzedawcą, aby uzyskać wszystkie wymagane informacje.


2001 Manitou 1337 SL

Tyres 50 %,quick connect,01899 H.

Perkins engine, Diesel, Vorks,

Good looking machine. Please call!!

t1 test archive

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.