Hmm, wygląda na to, że product jest sprzedany

Ładowarka teleskopowa MANITOU MLT735

ładowarka teleskopowa MANITOU MLT735

Kontakt ze sprzedawcą

Polityka prywatności
  • Parametry
  • Opis
Parametry
Opis ogólny
MarkaMANITOU
Rok produkcji2014
Motogodziny5500 mth
Ładowność4100 kg
Kolorczerwony
Silnik/transmisja
Rodzaj paliwadiesel
SilnikDeutz 136 AG
Podwozie/zawieszenie
Liczba osi2-osiowy
Opis

Ułatw sobie decyzję o zakupie, wybierając jeden z MANITOU MLT735 ładowarka teleskopowa prezentowanych na Truck1 Polska.

Rok produkcji – 2014. Lokalizacja: Salininkai, Vilnius Lietuva, Litwa. Szczegółowy przegląd znajduje się poniżej. Jego jednostka napędowa posiada: rodzaj paliwa: diesel, silnik: Deutz 136 AG. Układ podwozia / zawieszenia jest następujący: liczba osi: 2-osiowy. Ilość godzin pracy: 5500 mth. Ładowność to 4100 kg. Kolor nadwozia: czerwony.

Z tysiącami pojazdów umieszczonych na Truck1 Polska, wybranie jednego z MANITOU MLT735 ładowarka teleskopowa nie sprawi Ci żadnego problemu.


kaina: Skambinti

pavarų dėžės tipas: Hidrodinaminė

t1 test archive

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.