Hmm, wygląda na to, że product jest sprzedany

Ładowarka teleskopowa Manitou MLT 845-120 lsu Turbo

ładowarka teleskopowa Manitou MLT 845-120 lsu Turbo

Kontakt ze sprzedawcą

Polityka prywatności
  • Parametry
  • Opis
Parametry
Opis ogólny
MarkaMANITOU
Rok produkcji2010
Motogodziny4000 mth
Opis

Naszym celem jest dostarczanie klientom niezawodnych Manitou MLT 845-120 lsu Turbo ładowarka teleskopowa, które uzupełniają ich potrzeby transportowe na drodze.

Pojazd wyprodukowany w 2010. Jednostka jest dostępna w Litauen, Radviliškis, Litwa. Główne szczegóły techniczne są następujące. Ilość godzin pracy: 4000 mth. Cena produktu to 29000 Euro.

Z tysiącami pojazdów umieszczonych na Truck1 Polska, wybranie jednego z Manitou MLT 845-120 lsu Turbo ładowarka teleskopowa nie sprawi Ci żadnego problemu.


Manitou 845-120 lsu

2010 m.

3 m3 kaušas

Naujos padangos

A/C

Lietuvoje neeksploatuotas

We can deliver vehicle to the ports of Hamburg and Antwerp!!!

t1 test archive

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.