Ładowarka teleskopowa Manitou MLT 634 LSU 120 Teleskoplader

picture_as_pdf

picture_as_pdf

Rodzaj

Ładowarka teleskopowa

Kraj

Austria

Telefon

+43 664 22......

Online: 3mies. 18d.
  • Parametry
  • Opis
Parametry
Opis

Czy potrzebujesz Manitou MLT 634 LSU 120 Teleskoplader ładowarka teleskopowa? W Truck1 Polska jest ich mnóstwo do wyboru.

Lokalizacja: 3595 Brunn/Wild, Waiden 22, Austria. Główne szczegóły techniczne są następujące.

Umieść swoje Manitou MLT 634 LSU 120 Teleskoplader ładowarka teleskopowa na Truck1 Polska, aby zapewnić maksymalną ekspozycję.


Year of construction 2010, 4390 h, 6 m lifting height, 12000 kg dead weight, 7000 kg dead weight, with pallet fork, other tools available on request More information Type: Telescopic forklift truck

Zapytaj o szczególy
Sprzedawca

Biringer International GmbH

Biringer International GmbH

location_on

Austria, 3595 Brunn/Wild, Waiden 22

phone_iphone
language

www.bigroup.at/de/

access_time

Czas lokalny dealera — 20:44


Kontakt ze sprzedawcą

Polityka prywatności

t1 test unit

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.