Van der Eijk Trading
Kategorie pojazdów
Sprzedaj
Moje konto
Umieść ogłoszenie

Van der Eijk Trading

Umieszczone:

Van der Eijk Trading

Zapraszamy doVan der Eijk Trading!

Firma Van der Eijk Trading znajduje się w Holandii. Jej głównym celem w biznesie jest sprzedaż używanych samochodów ciężarowych i dostawczych. Firma posiada 3-letnie doświadczenie i ma dobrą reputację, gdyż zawsze dąży do zaspokojenia potrzeb klientów i uwzględnia wszystkie życzenia.

W firmie jest zatrudniona tylko jedna osoba. PanJoost Van der Eijk – złota rączka.

Geografia sprzedaży jest szeroka i zróżnicowana. Firma Van der Eijk Trading posiada bogate doświadczenie w zakresie współpracy z krajami europejskimi (np, Holandią, Polską, Bułgarią, Belgią, Czechami, Węgrami, Łotwą, Niemcami, Francją i inn.) oraz krajami afrykańskimi.

Firma Van der Eijk Trading nabywa używane samochody ciężarowe i dostawcze bezpośrednio u holenderskich firm transportowych z dobrą reputacją. Z tego powodu maszyny sprzedawane są zawszez w najlepszych i rozsądnych cenach.

Pan Joost Van der Eijk oferuje różnego rodzaju usługi. Wśród nich są kredyty, leasing, dostawa, wsparcie wizowe i techniczne. Wszystkie te usługi spełniają wymagania klientów na najwyższym poziomie.

Firma Van der Eijk Trading oferuje klientom pojazdy producentów światowej sławy takich,jak Volvo, Mercedes - Benz, DAF. Ponadto, wśród ofert firmy można znaleźć wózki kołowe i terenowe.

Każda ciężarówka, proponowana w Van der Eijk Trading, podlega wnikliwej kontroli. Przedsprzedaż jest wykonywana na odpowiednim poziomie. Obejmuje przegląd techniczny, myjnię i sprzątanie wnętrza pojazdu i inn. Możliwa jest również wymiana części uszkodzonych.

Firma Van der Eijk Trading jest znana z wysokiej jakości sprzętu, szybkiej dostawyi rozsądnych cen. Podstawowe wartości firmy to wysoka jakość, usługi, innowacyjność i zaufanie. Misją firmy jest zapewnienie skutecznej pomocy klientom poprzez wykonywanie złożonych zadań.

Komentarze

Sprzedawcy, oznaczone tagiem "Van der Eijk Trading"

Holandia 7

Ofert: 0

Więcej

Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.

t1 old