Wózki widłowe - używane na sprzedaż - Truck1
Kategorie pojazdów
Sprzedaj
Moje konto
Umieść ogłoszenie
Reklama

Wózki widłowe, ładowarki, reach trucki


Rozwój logistyki, budowanie wielofunkcyjnych magazynów spowodowały przyjęcie nowego podejścia w projektowaniu urządzeń magazynowych. Takie cechy jak wszechstronność, przyjazność dla środowiska, łatwość zarządzania stają się coraz bardziej istotne i są nieustannie rozwijane. Sprzęt magazynowy jest wykorzystywany w załadunku, rozładunku, transporcie i sortowaniu towarów. Do tego celu służą wózki widłowe, ładowarki teleskopowe, wózki podnośnikowe, wózki paletowe oraz inne typy urządzeń magazynowych.

Wózki widłowe są najszerzej wykorzystywanym typem sprzętu magazynowego. Pojazdy te posiadają specjalne widły, które umożliwiają przenoszenie palet. Wózki widłowe mogą być wyposażone w silniki spalinowe lub elektryczne. W porównaniu do modeli o napędzie spalinowym, wózki elektryczne wymagają dość częstego ładowania akumulatorów (proces ładowania może trwać nawet 8 godzin). Jednak podczas ich eksploatacji nie powstają szkodliwe gazy, dlatego mogą być stosowane praktycznie we wszystkich zamkniętych pomieszczeniach. Wózki widłowe z wysięgnikiem teleskopowym oferują możliwość podnoszenia ładunków na wysokość 20 m.

Truck1 zapewni Ci dogodne warunki sprzedaży i kupna wózków widłowych oraz innych urządzeń magazynowych. Regularnie aktualizujemy listę dealerów, co pomaga nieustannie rozwijać naszą bazę ofertową. Znajdziecie u nas Państwo szeroki wybór sprzętu od liderów segmentu techniki magazynowej, takich jak Linde, Hyster, Caterpillar, Jungheinrich, Toyota, Still.

Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.

t1 old