Jak sprzedawać maszyny i pojazdy na Truck1. Truck1
Polska | PLN
0
Zaloguj się / Rejestracja
Katalog
Sprzedaj
Umieść ogłoszenie

Jak sprzedawać maszyny i pojazdy na Truck1

Publikacja ogłoszeń o sprzedaży maszyn i pojazdów w internecie – to jedno z najbardziej skutecznych narzędzi, pozwalających w krótkim czasie osiągnąć maksymalny wzrost sprzedaży. Podobnych serwisów jest wiele, czym różni się Truck1?

 1. Truck1 odkrywa przed państwem nowe rynki międzynarodowe. Jeśli dołączycie do nas, wasze ogłoszenia zobaczą nabywcy z Europy, WNP (Rosja, Ukraina, Białoruś i inne), krajów Bliskiego Wschodu i Afryki.
 2. Codziennie naszą stronę odwiedzają dziesiątki tysięcy unikatowych sprzedawców i nabywców i ta cyfra ciągle rośnie. Jest to wynikiem skutecznej pracy serwisu w ciągu wielu lat. Przez cały czas promujemy Truck1 zarówno w Internecie, jak i w magazynach tematycznych. Razem z serwisem Truck1 uzyskacie państwo gwarancję wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
 3. Truck1 poszerza swoją geografię – strona stale jest uzupełniana nowymi językowymi wersjami. Nasi konsultanci zawsze są gotowi pomóc z tłumaczeniem. Dzięki nam zawsze odnajdą państwo wspólny język z klientem.
 4. Nasz serwis nie stoi w miejscu – zawsze reagujemy na rozszerzający się asortyment zaproponowanej techniki. Dlatego możecie państwo być pewni, że wasze pojazdy i sprzęt w najkrótszym czasie zobaczą interesujący was klienci.
 5. Najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny.
 6. Nowoczesny i wygodny interface.
 7. Kontrolujecie państwo statystykę odwiedzin waszych ogłoszeń samodzielnie (ta usługa jest dostępna po aktywacji konta)
 8. Oferujemy różne skuteczne narzędzia reklamowe dla przyciągnięcia uwagi potencjalnych klientów.
 9. Do państwa usług - personalny konsultant, mówiący w państwa języku.

Jak opublikować ogłoszenie o sprzedaży w naszym serwisie?

Publikować ogłoszenia w naszym serwisie mogą tylko zarejestrowani użytkownicy.

Aby publikować ogłoszenia w naszym serwisie należy przejść procedurę rejestracji.

Po potwierdzeniu opłaty faktury państwa konto zostanie aktywowane. W ten sposób będziecie mieli państwo dostęp do serwisów z pakietu standardowego oraz pełny dostęp do panelu kontroli.

W panelu kontroli można:

 • monitorować informację o bieżącym stanie państwa konta
 • redagować profil państwa firmy
 • publikować, redagować, rezerwować, usuwać i przywracać ogłoszenia
 • przeglądać wiadomości, wysłane przez osoby zainteresowane, oraz odpowiadać na te wiadomości
 • monitorować statystykę odwiedzin ogłoszeń

Jeżeli chcecie państwo, żeby wasze ogłoszenia przyciągnęły maksymalną ilość interesantów, warto skorzystać również z naszych dodatkowych usług.

Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.
t1 old