Jak kupować pojazdy ciężarowe za pomocą Truck1. Truck1
Kategorie pojazdów
Sprzedaj
Moje konto
Umieść ogłoszenie

Jak kupować pojazdy ciężarowe za pomocą Truck1

Truck1 - to rynek międzynarodowy, gdzie sprzedawane i kupowane są samochody ciężarowe, naczepy, maszyny budowlane i specjalne, autobusy, wózki widłowe i inne pojazdy. Naszym głównym zadaniem jest udostępnienie jak najbogatszego wyboru pojazdów, maszyn i części oraz pomoc w nawiązaniu kontaktu z profesjonalnymi sprzedawcami z różnych krajów. Codziennie sprzedawcy rozmieszczają aktualne ogłoszenia w naszym serwisie, więc można natychmiast wybrać najlepszy wariant, porównując oferty z różnych krajów Europy.

Mechanizm wyszukiwania interesujących państwa ogłoszeń jest dość prosty:

Proszę znaleźć interesujące państwa pojazdy na naszej stronie i skontaktować się ze sprzedawcą – można zapytać o dodatkowe informacje, stan techniczny, o aktualną cenę. Zazwyczaj ogłoszenie nie zawiera szczegółowego opisu pojazdu, więc śmiało można zwrócić się z zapytaniem o wszystkie detale. Najskuteczniej działa kontakt telefoniczny, ponieważ na wiadomości elektroniczne sprzedawcy reagują zazwyczaj w drugiej kolejności.

Jeżeli nie znają państwo języka, w którym mówi sprzedawca, proszę śmiało wysyłać wiadomości w swoim języku – nasz system automatycznie przetłumaczy państwa wiadomość. Zapytania ofertowe skierowane do zarejestrowanych użytkowników Truck1 opracowujemy w pierwszej kolejności.

Jeżeli nie możecie państwo znaleźć interesujących was ogłoszeń na naszej stronie lub nie macie czasu na wyszukiwanie i rozmowy, możecie skorzystać z usługi „Dodać ogłoszenie kupna”. Państwa ogłoszenie o kupnie będzie wysłane do wszystkich sprzedawców, współpracujących z nami. Sprzedawcy, którzy posiadają propozycję, odpowiadającą państwa wymaganiom - skontaktują się z państwem.

Proszę nie zapomnieć wspomnieć, że znaleźli państwo ofertę dzięki Truck1!

Aby transakcja nie przyniosła ze sobą przykrych niespodzianek, po omówieniu ze sprzedawcą ceny i warunków kupna warto trzymać się następujących zasad:

  1. Najlepszy sposób na sprawdzenie pojazdu to zobaczyć go osobiście. Warto również zapoznać się z ludźmi, sprzedającymi pojazd.
  2. Umowa sprzedaży samochodu koniecznie musi być zawarta! Pomoże to uniknąć wielu problemów w przyszłości.
  3. Przelew należy dokonywać tylko po zawarciu umowy. W celu dokonania rezerwacji najczęściej należy wpłacić zaliczkę. Jest to przyjęta procedura, trzeba tylko pamiętać, aby najpierw podpisać umowę.

Szczegóły możesz sprawdzić w artykule „Jak zabezpieczyć się przed oszustwem podczas zakupu pojazdu ciężarowego“.

Nasza strona działa ponad 10 lat. Przez ten czas zgromadziliśmy dużą bazę informacji o firmach europejskich, handlujących pojazdami ciężarowymi. Polecamy zwracać uwagę na ikonkę „Status sprzedawcy”. Oszustów i nierzetelnych sprzedawców kasujemy ze strony, kiedy dostajemy uzasadnione skargi oraz pretensje, rzeczowo potwierdzone. Znaczna część naszych klientów współpracuje z nami od wielu lat, co potwierdza ich reputację biznesową.

Nie znaleźli państwo odpowiedzi na swoje pytanie?
Proszę skontaktować się z nami: formularz kontaktowy.

Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.

t1 old