TRANS-POZ S.A.: sprzedaż i obsługa specjalistyczna pojazdów ciężarowych i dostawchych w Polsce
Kategorie pojazdów
Sprzedaj
Moje konto
Umieść ogłoszenie

TRANS-POZ S.A.: sprzedaż i obsługa specjalistyczna pojazdów ciężarowych i dostawchych w Polsce

Umieszczone:

TRANS – POZ S.A. działa na rynku już ponad 50 lat. Obecnie TRANS-POZ. S.A. jest autoryzowanym dealerem powszechnie cenionych marek: IVECO, MAN, FIAT PROFESSIONAL, FIAT. Ponadto możemy się pochwalić, że jesteśmy jedną z nielicznych firm na rynku, która realizuje pełnozakresową obsługę specjalistyczną pojazdów dostawczych i ciężarowych. Wysoka pozycja na rynku i rzetelne wykonywanie usług powoduje, że nawiązujemy również współpracę z międzynarodowymi liderami w dziedzinie produkcji komponentów do samochodów specjalistycznych.

Historia

Początek historii firmy sięga 1952 roku. Przez wszystkie lata działalności ma pozycję firmy solidnej i jednego z najlepszych dealerów i serwisów samochodów. Początkowo jako przedsiębiorstwo transportowe z własnym zapleczem technicznym, a obecnie jako dealer i serwis wielomarkowy.

W 2003 roku firma, dążąc do maksymalnej dywersyfikacji działalności, jak również poszerzenia oferty handlowej i serwisowej, nawiązała współpracę z IVECO POLAND Sp. z o.o. W ramach tego partnerstwa rozpoczął działalność punkt DAILY CENTER, prowadzący sprzedaż pojazdów IVECO DAILY.

W 2005 roku firma osiągnięła standardów Dealera i Serwisu kategorii A, w gestii którego leży sprzedaż i serwis pełnej gamy pojazdów IVECO POLAND Sp. z o.o.: Daily, Eurocargo, Stralis.

W 2007 roku chęć ciągłego rozwoju skłoniła nas do nawiązania współpracy z MAN STAR Trucks and Bus Polska. Rozpoczęliśmy działalność w zakresie serwisu pojazdów ciężarowych marki MAN.

W maju 2008 roku uległa skróceniu nazwa firmy. Obecnie brzmi TRANS-POZ Spółka Akcyjna. Przyjęty został nowy logotyp naszej firmy.

W 2008 roku otworzono pierwszy oddział MAN - w Gorzowie Wlkp.

W 2009 podjęto kolejne strategiczne inwestycje, które pozwalają nam utrzymywać pozycję jednego z liderów w branży samochodowej w Polsce. W marcu 2009 roku otwarto salon FIAT i FIAT PROFESSIONAL w Kaliszu, aktualnie jest jednym autoryzowanym dealerem FIATa w Kaliszu. Z kolei w październiku 2009 r. powstał oddział w Niepruszewie koło Buku. Jest to jedna z najnowocześniejszych placówek tego typu w Polsce! Na jego terenie znajduje się jedna z najnowocześniejszych i największych blacharni – lakierni w Polsce.

W maju 2010 roku został otwarty kolejny już oddział naszej firmy tym razem w Motańcu koło Szczecina, który można uznać za jeden z największych placówek w połnocno – zachodniej Polsce.

Cigły rozwój pozwolił nam na uruchomienie autoryzacji IVECO (w zakresie sprzedaży i serwisu pojazdów) w Gorzowie Wlkp. oraz biur handlowych IVECO w Bydgoszczy i Szczecinie.

Z dniem 1 lutego 2012 roku w oddziale w Motańcu pojawiła się nowa autoryzacja IVECO w pełnym zakresie: sprzedaż pojazdów nowych w pełnej gamie oraz kompleksowa obsługa posprzedażna: serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz sprzedaż oryginalnych części zamiennych

Nasza oferta:

 • Sprzedaż pojazdów nowych
 • Sprzedaż pojazdów używanych
 • Sprzedaż naczep i przyczep
 • Serwis pojazdów - mechaniczny i elektomechaniczny
 • Serwis naczep i przyczep
 • Naprawy powypadkowe
 • Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów
 • Tachografy
 • Sprzedaż części zamiennych, akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych
 • Myjnia pojazdów
 • Doposażanie pojazdów
 • Zabudowy pojazdów użytkowych

Misja

Naszą misją jest świadczenie najwyższej jakości usług i dostarczanie wysokiej klasy pojazdów i ich elementów. Nasze działania zorientowane są na długą kooperację z klientem, dlatego dbamy, aby oferowane przez nas usługi i produkty były podstawą owocnej współpracy. Nasze starania doceniane są przez wciąż rosnące grono zadowolonych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm. Ponadto spełniamy wiele rygorystycznych standardów stawianych dealerom przez producentów i importerów pojazdów.

Nagrody

Nasze działania zostały przez nich docenione przyznając nam wiele ważnych dla nas nagród takich, jak np. Najlepszy serwis i Sprzedaż części firmy IVECO, Certyfikat NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI W MOTORYZACJI.

Dzięki staraniom i przywiązywaniu dużej wagi do najwyższej jakości obsługi możemy pochwalić się imponującą liczbą 5 oddziałów na terenie całej Polski, które spełniają wszystkie najwyższe standardy. Każdy z oddziałów wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt, gdzie zatrudniana jest wykwalifikowana kadra wykorzystująca najnowsze technologie, które pomagają w realizacji nawet najtrudniejszych zleceń.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nami!

Komentarze

Sprzedawcy, oznaczone tagiem "TRANS-POZ S.A."

Polska 10

Ofert: 0

Więcej

Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.

t1 old