Thomas Trucks


Thomas Trucks

Firma Thomas Trucks znajduje się w Holandii, w prowincji Overijssel. Nasza firma zajmuje się sprzedażą pojazdów cężarowych (głównie są to ciężarówki takich producentów jak Volvo, Scania, Mercedes, i Daf).

Najczęścięj sprzedajemy kontenerowce, ciężarówki z dzwigiem lub ciężarówki hakowce. Również nasza firma specjalizuje się w sprzedaży przyczep, naczep i platform niskopodwoziowych. Thomas Trucks organizuje dostawę sprzętu zakupionego od nas w dowolną część świata. W naszym warsztacie wykonujemy jakiekolwiek usługi serwisowe i diagnostykę oraz w pobliższym warsztacie lakierniczym mogą być pomalowane w odpowiednim kolorze na zamówienie klienta ciężarówka, podwozie i przyczepy.

W ciągu ośmiu lat działalmości na rynku nasza firma uzyskała reputację wiarygodnego partnera biznesowego.

Nasze motto: "Dajemy nowe życie sprzętu używanemu, aby zadowolić potrzeby naszych klientów".

Zapraszamy do Thomas Trucks!

Komentarze

Sprzedawcy, oznaczone tagiem "Thomas Trucks"

Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.