Hmm, wygląda na to, że product jest sprzedany

Forwarder John Deere 1910E

forwarder John Deere 1910E

Kontakt ze sprzedawcą

Polityka prywatności
  • Parametry
  • Opis
Parametry
Opis ogólny
MarkaJOHN DEERE
Rok produkcji2015
Motogodziny14400 mth
Opis

Naszym celem jest dostarczanie klientom niezawodnych John Deere 1910E forwarder, które uzupełniają ich potrzeby transportowe na drodze.

Pojazd wyprodukowany w 2015. Jednostka jest dostępna w Litauen, Scandinavia / UAB Fomisas, Litwa. Całe specyfikacje techniczne są wymienione poniżej. Szacowane godziny pracy: 14400 mth.

Podczas wyszukiwania odpowiednich pojazdów wśród John Deere 1910E forwarder skontaktuj się ze sprzedawcą, aby uzyskać wszystkie wymagane informacje.


UAB Fomisas

More than 20 years in forestry business

John Deere 1910E for sale

Good condition machine

From Scandinavia

Never worked in Lithuania

t1 test archive

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.