Technika leśna - używane na sprzedaż - Truck1
Polska | EUR
0
Zaloguj się / Rejestracja
Katalog
Sprzedaj
Umieść ogłoszenie

Technika leśna


Technika leśna

Technika leśna to dziedzina zajmująca się obsługą i konserwacją maszyn i urządzeń leśnych. Zadaniem technika leśnego jest nadzorowanie prac leśnych, takich jak szkółkarstwo, hodowla, nasiennictwo czy ochrona i użytkowanie lasu. Maszyny leśne używane w technice leśnej wykorzystywane są do wszelkich niezbędnych prac w lesie, na przykład do cięcia drzew, przygotowywania gleby do sadzenia nowych drzew, przenoszenia drewna i innych prac związanych z gospodarką leśną.

Maszyny, jakie wykorzystuje technika leśna

Technika leśna wykorzystuję wiele maszyn transportu ciężkiego, które są niezbędne w codziennej pracy technika leśnego. Są to takie maszyny, jak:

  1. pilarki służące do cięcia drzew i gałęzi,
  2. koparki leśne wykorzystywane do przygotowywania gleby pod nowe drzewa oraz do przenoszenia drewna,
  3. ładowarki leśne wykorzystywane do transportowania drewna i innych materiałów w lesie,
  4. dźwigi leśne, które służą do transportowania ciężkich ładunków w trudno dostępnych miejscach w lesie.

W serwisie Truck1 znajdziesz niezbędne urządzenia techniki leśnej, które pomogą Ci w pracach technika leśnego. W Truck1 znajdziesz używany sprzęt techniki leśnej na sprzedaż najbardziej renomowanych firm, jak: John Deere, MAN czy Scania.

Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.

t1 old