Schmitz Cargobull Trailer Store


Zapraszamy do sklepu przyczep Schmitz Cargobull, który jest Państwa niezawodnym i doświadczonym partnerem na międzynarodowym rynku używanych samochodów ciężarowych i przyczep.

Będąc częścią marki Schmitz Cargobull Group, przez dziesięciolecia swojego istnienia nasza firma stała się jednym z największych dostawców samochodów ciężarowych i przyczep na rynku komercyjnym.

W ciągu 120 lat obecności na rynku Schmitz Cargobull zdobył reputację wiarygodnego partnera w biznesie. Sklep przyczep został założony w 1993 roku w wyniku wielkiej transakcji z jednym z wiodących europejskich firm wynajmu samochodów. Od tamtego czasu z powodzeniem rozwija swoją sieć i powiększa liczbę usług, które są dostępne dla klientów. Przynosząc około 10% całkowitego obrotu marki, sklep stał się integralną częścią Schmitz Cargobull Group, a dla wielu klientów - profesjonalnym partnerem międzynarodowym, który oferuje używane samochody ciężarowe i przyczepy o najwyższej jakości.

Parkingi sklepu przyczep Schmitz Cargobull, oferujące wysokiej jakości usługi i sprawdzone marki samochodowe, znajdują się w całej Europie:

Nasz doświadczony personel pomoże Państwu w wyborze przyczepy i doradzi najlepszy produkt w dowolnym miejscu w Europie. Dla Państwa oznacza to bezpieczeństwo, które przejawia się w różnych formach płatności, umowach na naprawę i konserwację oraz rozszerzonym serwisie. Zaoszczędzimy Państwa czas, dostarczając samochód tak szybko, jak to możliwe, z usługą rejestracji i dostawy nawet drogą morską.

Ponadto oferujemy następujące usługi dodatkowe:

 • Finansowanie
  Oferujemy Państwu różne opcje płatności, które są dostępne we wszystkich oddiałach Schmitz Cargobull.
 • Tablicy rejestracyjne
  Jeśli kupiona przyczepa powinna być transportowana do innego kraju, zespół Schmitz Cargobull może pomóc w organizacji pełnej rejestracji eksportu jak najszybciej oraz w rozwiązaniu problemu z tablicą rejestracyjną i dostawą samochodu w miejsce przeznaczenia.
 • Cło
  Jeżeli przyczepa została kupiona w kraju spoza UE lub będzie eksportowana do takiego kraju, w tym przypadku są wymagane pewne dokumenty wywozowe. Sklep Schmitz Cargobull przygotuje dla Państwa wszystkie niezbędne dokumenty. Państwa konsultant chętnie poinformuje o specyfice takiej transakcji, w szczególności o przygotowaniu do wykonywania usług, opłaty i indywidualnych warunkach płatności eksportu poza granicy UE.
 • Serwis aż do ostatniej części zamiennej
  Po nabyciu przyczepy w sklepie Schmitz Cargobull nasz zespół sprawdza Państwa zakup pod kątem zgodności technicznej, zgodnie z naszą umową. Jeśli skorzystali Państwo z pakietu Trailerplus, zawiera on 10 dni, podczas których można zwrócić samochód, 6 miesięcy serwisu gwarancyjnego i 12 miesięcy serwisu pogwarancyjnego.
  Jeśli Państwo potrzebują skrzyni paletowej, mostu zwodzonego, nowego lakierowania, opon lub innych nowych zasłon - wszystkiego, czego potrzebuje modernizacja i indywidualizacja zakupu - oferujemy Państwu najlepszą jakość i wygodę zakupu wszystkiego na raz w jednym miejscu.

Zespół Schmitz Cargobull wraz z partnerami od serwisu udzieli wszelkich usług i części zamiennych, aby Państwo dostali pojazd zgodnie ze wszystkimi wymaganiami oraz gotowy do użycia.

Komentarze

Sprzedawcy, oznaczone tagiem "Schmitz Cargobull Trailer Store"