Hmm, wygląda na to, że product jest sprzedany

Samochód dostawczy skrzyniowy, samochód dostawczy doka iveco DAILY 2,8TD 125KM

samochód dostawczy skrzyniowy, samochód dostawczy doka iveco DAILY 2,8TD 125KM

Kontakt ze sprzedawcą

Polityka prywatności
  • Parametry
  • Opis

Parametry

Opis ogólny
MarkaIVECO
ModelDAILY 2,8TD 125KM
Rok produkcji1998
Przebieg182642 km
Kabina/wnętrze
Kabinapodwojona
Osprzęty
Żurawie cargo

Opis

Ułatw sobie decyzję o zakupie, wybierając jeden z iveco DAILY 2,8TD 125KM samochód dostawczy skrzyniowy prezentowanych na Truck1 Polska.

Rok produkcji – 1998. Jednostka jest dostępna w Polska. Całe specyfikacje techniczne są wymienione poniżej. Aktualny przebieg to 182642 km. Projekt wnętrza kabiny: kabina: podwojona. Cena - 1151 Euro.

Umieść swoje iveco DAILY 2,8TD 125KM samochód dostawczy skrzyniowy na Truck1 Polska, aby zapewnić maksymalną ekspozycję.

Przedmiot sprzedawany jest w formie aukcji. Licytacja odbywa się na portalu Flotilo. pl; The item is sold by auction. The bidding takes place on the Flotilo website

t1 test archive

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.