Hmm, wygląda na to, że product jest sprzedany

Samochód dostawczy plandeka Mercedes-Benz Atego pritsche+plane tüv 04.2022

samochód dostawczy plandeka Mercedes-Benz Atego pritsche+plane tüv 04.2022

Ogłoszenie zostało usunięte z naszej bazy danych. Możesz zamówić: samochód dostawczy plandeka Mercedes-Benz Atego pritsche+plane tüv 04.2022

  • Parametry
  • Opis
Parametry
Opis ogólny
MarkaMERCEDES-BENZ
Rok produkcji2004
Przebieg500000 km
Kolorbiały
Silnik/transmisja
Norma ekologicznaEuro 4
Rodzaj paliwadiesel
Moc silnika150 hp
Skrzynia biegówręczna
Podwozie/zawieszenie
Hak holowniczy
Opis

Ułatw sobie decyzję o zakupie, wybierając jeden z Mercedes-Benz Atego pritsche+plane tüv 04.2022 samochód dostawczy plandeka prezentowanych na Truck1 Polska.

Rok: 2004. Jednostka jest dostępna w Niemcy. Całe specyfikacje techniczne są wymienione poniżej. Aktualny przebieg to 500000 km. Silnik-transmisja kombinacja cech: norma ekologiczna: Euro 4, rodzaj paliwa: diesel, moc silnika: 150 hp, skrzynia biegów: ręczna. Komponenty podwozia / zawieszenia mają: hak holowniczy. Kolor nadwozia: biały. Przedmiot kosztuje 4500 Euro.

Skorzystaj z handlu Mercedes-Benz Atego pritsche+plane tüv 04.2022 samochód dostawczy plandeka z Truck1 Polska.


lkw guter zustand

turbo ,anlasser ,reifen neu und viele reparaturen wurden gemacht

bei fragen oder vorbei kommen bitte vorher anrufen ,da sonst keine besichtigung möglich ist !!!!

t1 test archive

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.