Ciężarówki Scania T używane na sprzedaż - Truck1
Katalog
Sprzedaj
Umieść ogłoszenie

Ciężarówki Scania T

1
Zobacz wszystkie oferty leasingu
Sortować wg
Sortować wg
Trafności
Daty – zacząć od nowych
Daty – zacząć od starszych
Ceny – zacząć od tańszych
Ceny- zacząć od droższych
Roku produkcji – zacząć od nowych
Roku produkcji – zacząć od starszych
Marki, modelu
SCANIA
T
Scania T420 Exaust Miljø filter. - Samochód ciężarowy furgon: zdjęcie 1
Scania T420 Exaust Miljø filter. - Samochód ciężarowy furgon: zdjęcie 2
Scania T420 Exaust Miljø filter. - Samochód ciężarowy furgon: zdjęcie 3
Scania T420 Exaust Miljø filter. - Samochód ciężarowy furgon: zdjęcie 4
Scania T420 Exaust Miljø filter. - Samochód ciężarowy furgon: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (20)

Scania T420 Exaust Miljø filter.

Samochód ciężarowy furgon
20031066000 km6x2Euro 3Waga ogólna: 26000 kg
Dania, Oksbølvej 83 DK 6500 Vojens, Denmark
Opublikowane: 29d.Numer referencyjny 2386

132 797PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 31 000 EUR
  • ≈ 33 799 USD
20031066000 km6x2Euro 3Waga ogólna: 26000 kg
Dania, Oksbølvej 83 DK 6500 Vojens, Denmark
Formularz kontaktowy

Scania AB to znane na całym świecie szwedzkie przedsiębiorstwo produkujące najwyższej klasy samochody ciężarowe, autobusy, ciągniki siodłowe, a także silniki wysokoprężne. W 1902 roku Scania wyprodukowała swój pierwszy samochód ciężarowy i od tego czasu jest jednym z widzących producentów tego typu pojazdów. Do jej czołowych serii należała Scania T która, choć już nieprodukowana, do tej pory cieszy się dużym zainteresowaniem.

Samochody ciężarowe Scania T

Scania serii T była produkowana od 2000 do 2005 roku. Ten ciężki pojazd ciężarowy od innych modeli odróżniał się umiejscowieniem silnika przed kabiną, co czyniło nadwozie dwubryłowym i nadawało mu mocarnego wyrazu. Jej poprzednikiem była utytułowana Scania serii 4.

Dla samochodów ciężarowych Scania T, pod względem rozstawu osi, przewidziane zostały: dwa dla nadwozia 2-osiowego oraz dwa dla 3-osiowego. Kabina występuje w wersji standardowej oraz podwyższonej - mającej dodatkowe miejsca do spania (Topline). Dostępne są także wersje krótkie oraz wydłużone - z dwoma leżankami.

Ciężarówki Scania T - typy i podział

Podstawowa klasyfikacja zakłada podział tej ciężarówki na trzy klasy:

  • klasę L - długodystansowe
  • klasę C - budowlane
  • klasę G - specjalne

Scania T była wyposażona w silniki wysokoprężne o normie Euro 1, 2, 3 oraz 4 i pojemnościach 9-, 12- i 16 litrów oraz mocy od 230 do 580 KM.

Zakres dmc wśród wariantów Scania serii T był duży i wahał się od 18 do 150 ton. Ciężarówka dostępna najczęściej w napędach: 4x2, 6x2 i 6x4, rzadziej 8x2 oraz 8x4.

Samochody ciężarowe Scania T – zalety, wymiary pojazdu, oznaczenia

Niekwestionowaną zaletą Scanii T jest dwubryłowe nadwozie. Dzięki płaskiej podłodze, kabina zapewniała kierowcom zdecydowanie więcej przestrzeni i komfortu w porównaniu do modeli z kabiną zamontowaną nad silnikiem. W serii T zastosowano też innowacyjne rozwiązania techniczne oraz najnowocześniejsze układy napędowe.

Wymiary ciężarówki różnią się z zależności od wariantu, a ich wysokość wynosi:3100 mm, 3230 mm lub 3860 mm.

Scania T – oferta, kontakt ze sprzedawcą

W szerokim asortymencie sklepu internetowego Truck1 znajdziesz różnorodne maszyny oraz pojazdy. Zarówno jako kupujący, jak i sprzedający otrzymujesz gwarancję bezproblemowej i bezpiecznej transakcji.

Masz wątpliwości odnośnie zakupu lub chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat maszyny, którą zamierzasz nabyć? Truck1 oferuje wiele możliwości skontaktowania się z obsługą. Począwszy od kontaktu telefonicznego, przez formularz kontaktowy i zakładkę "zaproponuj cenę", a skończywszy na aplikacji WhatsApp.

Jeśli zależy Ci na tym, aby nie przegapić żadnej okazji, zapraszamy do pozostania na bieżąco!

T1 new listing page - Ciężarówki Scania T
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.