Ciężka artyleria Renault Premium

Sortować wg
  
Wyników
  
Odnaleziono wyników: 253

Kryteria wyszukiwania

search

Cena, EUR

Cena, EUR

Rok

Rok

Przebieg km

Przebieg km

Waga ogólna, kg

Waga ogólna, kg

Moc silnika, hp

Moc silnika, hp
Strona 1 z 13

Samochody ciężarowe Renault Premium to ciężarówki do ciężkiego transportu dystrybucyjnego. Tą ciężarówkę przyjemnie i łatwo prowadzić, a kierowca ma zapewniony komfort w przestronnej kabinie pojazdu.

Ciężarówka Renault Premium wyróżnia się dużą oszczędnością zużycia paliwa. A także przy prawidłowym użytkowaniu może służyć latami bez remontu. W ciężarówkach nowej generacji został zainstalowany system Optifuel Solutions – najlepsza technologia oszczędności paliwa oferowanej przez Renault Trucks.

Samochód ciężarowy jest wyposażony w nowoczesne wersje silników o mocy 380, 430 i 460 KM. Dzięki najnowszej technologii jednostek napędowych ciężarówka Renault Premium zapewnia najmniejsze zużycie paliwa na rynku. Dzięki zastosowaniu szerokiej gamy, konsument może znaleźć samochód odpowiadający naszym potrzebom. Dostępne są podwozia 4x2 i 6x2, i trzynaście rozstawów osi od 3,7 do 6,8m. Ciągniki z formułą 4x2 mają cztery wysokości sprzęgu siodłowego – 1200, 1100,1040 i 950 mm. A także 2 rozstawy osi – 3,7 (dla przewozów wielkogabarytowych) i 3,9m.

Do wyboru są dwa rodzaje kabin. Kabina krótka o głębokości 1,6m, przeznaczona na 1-dniowe trasy. I kabina długa o głębokości 2,2m dostępna w 2 wersjach: zwykła i z podwyższonym dachem. Kabina długa gwarantuje wysoki komfort i dużą przestrzeń, co bardzo istotne przy nocowaniu w samochodzie. Kabina w wersji z podwyższonym dachem jest dostępna w 3 wersjach: Alliance, Privilège i Excellence.

Ciężarówki Renault Premium mają do wyboru siedem skrzyń biegów. Cztery mechaniczne i trzy zautomatyzowane.

Samochód ciężarowy jest wyposażony w elektroniczny system sprężania i podziału powietrza APM (Air Product Management). Ciężarówki Renault Premium są wyposażone w wersji standardowej w hamulce tarczowe na przednich i tylnych kołach, zapewniające najlepsze hamowanie.Dzięki pneumatycznemu układu hamulcowemu sterowanemu elektroniczne (system EBS - Electronic Braking System) – dostosowujemy siłę hamowanie do warunków drogowych.

Samochód ciężarowy Renault Premium jest liderem w segmencie transportu dalekobieżnego.

Nowe i używane samochody ciężarowe można kupić na stronie internetowej giełdy samochodowej Truck1.pl. Bogata oferta ogłoszeń, wygodna wyszukiwarka, szeroki wybór porównywalnych pojazdów na całym świecie. Autogiełda Truck1.pl

Odnaleziono wyników: 253
Wyszukiwanie zapisane!

t1test

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.