Renault Trucks - Volvo Group trade&export France


Firma Volvo Group trade&export France jest jednym z wiodących sprzedawców maszyn używanych w Europie, a mianowicie modelu Renault Trucks i Volvo Trucks.

Nasze wyspecjalizowane ośrodki posiadają w ofercie szeroki wybór ciągników, ciężarówek i samochodów ciężarowych z przyczepą. Volvo Group wybierze dla Państwa najlepszy pojazd. Profesjonalizm naszego zespołu sprzedaży jest zawsze do Państwa dyspozycji. Zaoferujemy samochód, który zaspokoi oczekiwania i wymagania każdego klienta, zarówno techniczne jak i finansowe.

Gdziekolwiek Państwo są, nasze centra sprzedarzy zaoferują wysokiej jakości usługi i doskonały produkt. Dostosujemy się do Państwa potrzeb. Północ, zachód, wschód lub południe? Nasze pojazdy pójdą za klientem tam, gdzie trzeba. Eksperci Renault Trucks zorientują we wszystkich dostępnych ofertach i zapewnią najlepsze na rynku produkty. Specjaliści ds exportu pomogą poradzić Państwu z procesami administracyjnymi oraz logistycznymi.

Standardowa procedura kontroli bezpieczeństwa zapewnia ścisłe sprawdzenie wszystkich ciężarówek w naszych centrach dilerskich. Polega ona na przedstawieniu dokumentu identyfikacyjnego pojazdu i gwarantuje bardzo dokładny opis, w celu wykluczenia kolejnych "niespodzianek" związanych ze złym stanem samochodu. Tak więc, wybierając pojazdy w Renault Trucks, Państwo wybiorą spokój i bezpieczeństwo.

Renault oferuje dwa wyspecjalizowane ośrodki ciężarówek używanych w Lyonie i Paryżu, a także ponad 10 centrów sprzedaży samochodów ciężarowych na terenie Francji, jak i całą europejską sieć z ponad 1200 warsztatów – co w całości zapewnia dobrą obsługę.

Ośrodki producenta otrzymują ponad 200 nowych elementów wyposażenia comiesięcznie i mogą zaoferować szeroki zakres samochodów używanych. Wszystkie nasze pojazdy są sprawdane przez 80 audytów i są zgodne z najnowszymi standardami w zakresie ochrony środowiska.

Zapraszamy do naszych centrów w Paryżu i Lyonie:

LYON
Cité Berliet - Avenue C
69806 SAINT-PRIEST Cedex
+ 33 (0)4 69 09 40 00
Truckplus-Truckplus.fr

PARIS
2 rue Ampère
95500 GONESSE
+ 33 (0)1 34 45 29 00
Truckplus-Truckplus.fr

Komentarze