Redos – Autoryzowany Partner Serwisowy MAN Trucks&Bus Polska oraz wyłączny przedstawiciel REISCH w Polsce!
Kategorie pojazdów
Sprzedaj
Moje konto
Umieść ogłoszenie

Redos – Autoryzowany Partner Serwisowy MAN Trucks&Bus Polska oraz wyłączny przedstawiciel REISCH w Polsce!

Umieszczone:
Redos – pojazdy użytkowe
Redos – pojazdy użytkowe

Redos Pojazdy Użytkowe znajduje się w Nowym Tomyślu, około 50 km od Poznania, niedaleko zjazdu z autostrady A2, tuż przy dworcu kolejowym.

Podstawowym przedmiotem działalności Redos jest sprzedaż importowanych pojazdów użytkowych, produkowanych przez koncern MAN. Wieloletnia, owocna i obustronnie korzystna współpraca, skłoniła firmę do rozszerzenia oferty o usługi serwisowe i sprzedaż części oryginalnych do samochodów MAN. Jednak w dalszym ciągu bardzo istotnym aspektem działalności firmy jest sprzedaż pojazdów ciężarowych, ciągników siodłowych, naczep i przyczep samochodowych.

Dla zapewnienia należnego poziomu obsługi otworzono stację serwisową. To obiekt nowoczesny i kompleksowo wyposażony, składający się z części biurowo-konferencyjnej i warsztatowej. Hale warsztatowe, przeznaczone do obsługi pojazdów użytkowych mają powierzchnię ok. 850 m kwadratowych. Znajduje się na nich 15 stanowisk naprawczych, w tym 3 stanowiska wyposażone w kanały obsługowe. Nie brakuje tutaj również stacji diagnostycznej, profesjonalnej komory lakierniczej firmy, stanowiska do napraw blacharskich i prostowania ram oraz myjni dla samochodów ciężarowych.

Postój Redos w Nowym Tomyślu
Postój Redos w Nowym Tomyślu

W każdym aspekcie naszej działalności nieustannie kierujemy się postępem technicznym i innowacyjnością. Zespół pracowników firmy – to osoby dynamiczne i wysokokwalifikowane. Praca naszego personelu polega na najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych oraz ciągle rozwijąjącej się infrastrukturze informacyjnej.

Redos, jako jeden z pierwszych w Polsce, wprowadził nowoczesny system zarządzania SAP Bussines One, analogiczny temu, który wykorzystuje MAN w Niemczech.

Długotrwałe doświadczenie, profesjonalna kadra pracowników i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, poparte przestrzeganiem najbardziej rygorystycznych norm w branży, nieustannie zwiększają pulę zadowolonych Klientów. Poza sprzedażą samochodów ciężarowych, specjalizujemy się w renowacji pojazdów i naprawach powypadkowych, ściśle współpracując z pozostałymi firmami z grupy Redos, odpowiedzialnymi za produkcję nowoczesnych nadwozi i transport niskopodwoziowy.

Ciągnik MAN na postoju Redos
Ciągnik MAN na postoju Redos

W świecie, w którym pogoń za nowością stała się celem samym w sobie, chcemy zwrócić ludziom uwagę, iż postęp to znaczy lepsze, a nie tylko nowe. W swojej działalności stawiamy na tak tradycyjne wartości jak uczciwość i sprawiedliwość.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu z naszymi doradcami.

Maciej DoleckiMobile: +48 600 354 217
Roman SzewczukMobile: +48 508 005 122
Rafał BartkowiakMobile: +48 604 839 176
Nasza stacja serwisowa
Nasza stacja serwisowa
Redos Pojazdy Użytkowe Sp. z o.o., ul. Kolejowa 31, 64-300 Nowy Tomyśl, Poland

Komentarze

Sprzedawcy, oznaczone tagiem "Redos"

Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.

t1 old