Przyczepy używane na sprzedaż - Truck1 Polska
Reklama

Sprzedaż przyczep


Zarówno przyczepy, jak i naczepy są szeroko stosowane w transporcie ładunków, ich wygląd oraz budowę również charakteryzuje spore podobieństwo. Ogólna budowa obejmuje platformę ładunkową, która jest zamocowana na podwoziu mającym jedną lub kilka osi. Pomimo tych podobieństw istnieją również istotne różnice, które odgrywają kluczową rolę w możliwości i obszarze ich wykorzystania.

Przyczepa jest połączona z pojazdem za pomocą mechanizmu holowniczego. W takim układzie cały ciężar przyczepy spoczywa wyłącznie na jej osiach, a nie jak przypadku naczepy przenoszony jest również na koła ciągnika siodłowego. Dlatego zdolności przewozowe przyczep są mniejsze niż naczep. Jednakże układ holowniczy umożliwia przyłączenie ich do szerokiej grupy pojazdów, takich jak ciężarówki, ciągniki siodłowe, czy ciągniki rolnicze. W zależności od wielkości obciążenia wykorzystuje się kilka wariantów platform ładunkowych, które mogą być wykonane z różnych materiałów.

Na Truck1 znajdziesz wiele ogłoszeń sprzedaży nowych oraz używanych przyczep. Oferty zamieszczane na naszym serwisie pochodzą bezpośrednio od producentów jak i wiodących europejskich dealerów. Skorzystaj z naszej platformy internetowej, aby wyszukać różne rodzaje przyczep i zapoznać się z szerokim asortymentem marek takich jak Kögel, Krone, Fruehauf, Schwarzmüller . Przeglądaj Truck1 aby znaleźć najbardziej odpowiednie oferty i wspólnie z nami rozwijać Swój biznes!

Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.

t1 old