Saes RT-SAES-CW40 Zrywarka nowy - Truck1, ID: 8560979
Znajdź ZrywarkiPrzejdź do ogłoszeń Zrywarki
Archiwum

Ogłoszenie zostało usunięte z naszej bazy danych. Możesz zamówić: Saes RT-SAES-CW40

Umieść ogłoszenie "Poszukuję"
Zobacz produkty na stanie
Ogłoszenie Zrywarka Saes RT-SAES-CW40 nie jest już dostępne, ale znaleźliśmy podobne oferty (3)
Podobne oferty:
Saes RT-SAES-CW40 - Zrywarka: zdjęcie 1

Saes RT-SAES-CW40

Zrywarka
Nowy2024
Nowy
Holandia, Weert
Opublikowane: 29d.Numer referencyjny 101737

15 024PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 3 500 EUR
  • ≈ 3 982 USD
Nowy2024
Nowy
Holandia, Weert
Formularz kontaktowy
Ripperzahn CW 20/30/40  - Zrywarka: zdjęcie 1
Ripperzahn CW 20/30/40  - Zrywarka: zdjęcie 2
Ripperzahn CW 20/30/40  - Zrywarka: zdjęcie 3
Ripperzahn CW 20/30/40  - Zrywarka: zdjęcie 4
Ripperzahn CW 20/30/40  - Zrywarka: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (15)

Ripperzahn CW 20/30/40

Zrywarka
Belgia, Sankt Vith

12 234PLN

  • ≈ 2 850 EUR
  • ≈ 3 243 USD
Belgia, Sankt Vith
Formularz kontaktowy
VERACHTERT CW55 Marble Ripper - Zrywarka do Osprzętu: zdjęcie 1
VERACHTERT CW55 Marble Ripper - Zrywarka do Osprzętu: zdjęcie 2

VERACHTERT CW55 Marble Ripper

Zrywarka do Osprzętu
2024
Turcja, Etimesgut
Opublikowane: 1rok.

25 263PLN

  • ≈ 5 885 EUR
  • ≈ 6 697 USD
2024
Turcja, Etimesgut

Nowy Zrywarka do Maszyn budowlanych Saes RT-SAES-CW40

Zobacz podobne
Ten produkt jest niedostępny
Nowy Zrywarka do Maszyn budowlanych Saes RT-SAES-CW40: zdjęcie 1

Mamy inne ogłoszenia, podobne do tego towaru.

Zobacz produkty na stanie
zoom in
Nowy Zrywarka do Maszyn budowlanych Saes RT-SAES-CW40: zdjęcie 1
See what's in stock now
SPRZEDANE

3 500EUR

  • ≈ 15 024 PLN
  • ≈ 3 982 USD

1 Kwiecień 2025

To ogłoszenie jest przechowywane w archiwum w celach informacyjnych (specyfikacja, typowa cena). Na stronie nie ma nieaktualnych ogłoszeń — wszystkie aktywne opcje znajdziesz poniżej.

Numer referencyjny

101737
Rok produkcji

Nowy

Stan

nowy
Lokalizacja

Holandia, Niederlande, WEERT

Ta oferta ma charakter wyłącznie informacyjny. Proszę potwierdzić szczegóły bezpośrednio u sprzedawcy.

SPRZEDANE

3 500EUR

  • ≈ 15 024 PLN
  • ≈ 3 982 USD

1 Kwiecień 2025

Ta oferta ma charakter wyłącznie informacyjny. Proszę potwierdzić szczegóły bezpośrednio u sprzedawcy.

Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.
t1 old test archive
t1 test archive - Attachment
t1 test archive - SAES INTERNATIONAL B.V.