




2016 Simex PLB 300 Asfaltfres





Wyposażenie New Holland NEW HOLLAND TLA ,TS 2009 Tuz Przedni podnośnik ZUIDBERG
9 999PLN
Cena bez VAT
- ≈ 2 270 EUR
- ≈ 2 532 USD





New Holland / CNH Wielgewichten 2x250kg
8 586PLN
Cena bez VAT
- ≈ 1 950 EUR
- ≈ 2 175 USD




Tuz do ciągników MF Massey Ferguson i New Holland
8 500PLN
Cena bez VAT
- ≈ 1 930 EUR
- ≈ 2 153 USD





Kemper C3003 Pick-up fits New Holland FR
85 867PLN
Cena bez VAT
- ≈ 19 500 EUR
- ≈ 21 753 USD





Wyposażenie nn Claas, New Holland, Johan Derre Sita do kombajnów





New Holland / CNH Wielgewichten 2x454kg (T7 LWB)
10 788PLN
Cena bez VAT
- ≈ 2 450 EUR
- ≈ 2 733 USD


New Holland


New Holland 4574844





New Holland 76093764





New Holland Kobelco


New Holland 76074486



New Holland 2840515


New Holland 92252586



New Holland 2840587


New Holland 87375219


New Holland 87425764



New Holland 2405855



New Holland 2438614



New Holland 2813015



New Holland 2840513


New Holland 87432773



New Holland 4552603


New Holland 2164503


New Holland 76049543


New Holland 76054248



New Holland 2438690


New Holland 47508496


New Holland 47565914



New Holland 84092504



New Holland 73186417



New Holland 2813015



New Holland 2164731


New Holland 87540358


New Holland 4524680


New Holland 4574842



New Holland 2405853



New Holland 2910145


New Holland 87407129



New Holland 4552656





THERMO KING SlxE300
23 673PLN
- ≈ 5 376 EUR
- ≈ 5 997 USD





Schmitz SLXe 300 THERMO KING
87 628PLN
Cena bez VAT
- ≈ 19 900 EUR
- ≈ 22 199 USD





NEW HOLLAND E225BSR
35 007PLN
Cena bez VAT
- ≈ 7 950 EUR
- ≈ 8 868 USD





Eurosteel HKO-2016 HHD / DL300-5


New Holland T7030 Hitchtræk
7 952PLN
- ≈ 1 806 EUR
- ≈ 2 014 USD





New Holland Loader arm medium MSL
4 403PLN
- ≈ 1 000 EUR
- ≈ 1 115 USD





New Holland E 215
11 008PLN
- ≈ 2 500 EUR
- ≈ 2 788 USD



New Holland 2813008



New Holland 4574800


New Holland 87407129


New Holland 4524965


New Holland 2405868



New Holland 2405902


New Holland 4524683


New Holland 87425766


New Holland 9804054



New Holland 4552547



New Holland 4552559



New Holland 4552657



New Holland 4552560
Osprzęt New Holland 300FP
Zobacz podobneSprzedawca nie podał ceny.
To ogłoszenie jest przechowywane w archiwum w celach informacyjnych (specyfikacja, typowa cena). Na stronie nie ma nieaktualnych ogłoszeń — wszystkie aktywne opcje znajdziesz poniżej.
For Sale, 2012, New Holland 300FP grass pickup. With automatic chain lubrication and hydraulic foldable wheels. This grass pick-up has been inspected. The inspection report can be downloaded from our website.
More information
Applicable material: Grass
Ta oferta ma charakter wyłącznie informacyjny. Proszę potwierdzić szczegóły bezpośrednio u sprzedawcy.
Sprzedawca nie podał ceny.
Ta oferta ma charakter wyłącznie informacyjny. Proszę potwierdzić szczegóły bezpośrednio u sprzedawcy.












