Smitma CW30 1.80m Łyżka nowy - Truck1, ID: 10688924
Znajdź ŁyżkiPrzejdź do ogłoszeń Łyżki
Archiwum

Ogłoszenie zostało usunięte z naszej bazy danych. Możesz zamówić: Smitma CW30 1.80m

Umieść ogłoszenie "Poszukuję"
Zobacz produkty na stanie
Ogłoszenie Łyżka Smitma CW30 1.80m nie jest już dostępne, ale znaleźliśmy podobne oferty (10)
Podobne oferty:
Smitma CW30 1.80m - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 1
Smitma CW30 1.80m - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 2
Smitma CW30 1.80m - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 3
Smitma CW30 1.80m - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 4
Smitma CW30 1.80m - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (7)

Smitma CW30 1.80m

Łyżka do Maszyn budowlanych
Nowy2026
Nowy
Holandia, Venlo
Opublikowane: 11d.Numer referencyjny 905739

11 545PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 2 690 EUR
  • ≈ 3 077 USD
Nowy2026
Nowy
Holandia, Venlo
Formularz kontaktowy
Smitma CW40 1.80m - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 1
Smitma CW40 1.80m - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 2
Smitma CW40 1.80m - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 3
Smitma CW40 1.80m - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 4
Smitma CW40 1.80m - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (7)

Smitma CW40 1.80m

Łyżka do Maszyn budowlanych
Nowy2026
Nowy
Holandia, Venlo
Opublikowane: 11d.Numer referencyjny 905782

11 545PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 2 690 EUR
  • ≈ 3 077 USD
Nowy2026
Nowy
Holandia, Venlo
Formularz kontaktowy
Smitma CW30 2.00m - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 1
Smitma CW30 2.00m - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 2
Smitma CW30 2.00m - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 3
Smitma CW30 2.00m - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 4
Smitma CW30 2.00m - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

Smitma CW30 2.00m

Łyżka do Maszyn budowlanych
Nowy2026
Nowy
Holandia, Venlo
Opublikowane: 11d.Numer referencyjny 906561

12 404PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 2 890 EUR
  • ≈ 3 306 USD
Nowy2026
Nowy
Holandia, Venlo
Formularz kontaktowy
Smitma CW30 18-23t - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 1
Smitma CW30 18-23t - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 2
Smitma CW30 18-23t - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 3
Smitma CW30 18-23t - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 4
Smitma CW30 18-23t - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (8)

Smitma CW30 18-23t

Łyżka do Maszyn budowlanych
Nowy2026
Nowy
Holandia, Venlo
Opublikowane: 10d.Numer referencyjny 903610

10 730PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 2 500 EUR
  • ≈ 2 860 USD
Nowy2026
Nowy
Holandia, Venlo
Formularz kontaktowy
Smitma CW30 1.20m - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 1
Smitma CW30 1.20m - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 2
Smitma CW30 1.20m - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 3
Smitma CW30 1.20m - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 4
Smitma CW30 1.20m - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (8)

Smitma CW30 1.20m

Łyżka do Maszyn budowlanych
Nowy2026
Nowy
Holandia, Venlo
Opublikowane: 10d.Numer referencyjny 903601

10 086PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 2 350 EUR
  • ≈ 2 688 USD
Nowy2026
Nowy
Holandia, Venlo
Formularz kontaktowy
Smitma CW40 2.00m - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 1
Smitma CW40 2.00m - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 2
Smitma CW40 2.00m - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 3
Smitma CW40 2.00m - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 4
Smitma CW40 2.00m - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

Smitma CW40 2.00m

Łyżka do Maszyn budowlanych
Nowy2026
Nowy
Holandia, Venlo
Opublikowane: 11d.Numer referencyjny 906562

12 404PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 2 890 EUR
  • ≈ 3 306 USD
Nowy2026
Nowy
Holandia, Venlo
Formularz kontaktowy
Smitma CW40 18-23t - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 1
Smitma CW40 18-23t - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 2
Smitma CW40 18-23t - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 3
Smitma CW40 18-23t - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 4
Smitma CW40 18-23t - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (8)

Smitma CW40 18-23t

Łyżka do Maszyn budowlanych
Nowy2026
Nowy
Holandia, Venlo
Opublikowane: 10d.Numer referencyjny 904181

10 730PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 2 500 EUR
  • ≈ 2 860 USD
Nowy2026
Nowy
Holandia, Venlo
Formularz kontaktowy
Smitma CW40 1.20m 18-23t - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 1
Smitma CW40 1.20m 18-23t - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 2
Smitma CW40 1.20m 18-23t - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 3
Smitma CW40 1.20m 18-23t - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 4
Smitma CW40 1.20m 18-23t - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (7)

Smitma CW40 1.20m 18-23t

Łyżka do Maszyn budowlanych
Nowy2026
Nowy
Holandia, Venlo
Opublikowane: 10d.Numer referencyjny 904179

10 086PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 2 350 EUR
  • ≈ 2 688 USD
Nowy2026
Nowy
Holandia, Venlo
Formularz kontaktowy
Cat Bucket for CAT 320-323 1.20m CW30 - Łyżka: zdjęcie 1
Cat Bucket for CAT 320-323 1.20m CW30 - Łyżka: zdjęcie 2
Cat Bucket for CAT 320-323 1.20m CW30 - Łyżka: zdjęcie 3
Cat Bucket for CAT 320-323 1.20m CW30 - Łyżka: zdjęcie 4
Cat Bucket for CAT 320-323 1.20m CW30 - Łyżka: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (8)

Cat Bucket for CAT 320-323 1.20m CW30

Łyżka
2025
Niemcy, Goch

12 876PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 3 000 EUR
  • ≈ 3 432 USD
2025
Niemcy, Goch
Formularz kontaktowy
Verachtert CW30 / CW40 - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 1
Verachtert CW30 / CW40 - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 2
Verachtert CW30 / CW40 - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 3
Verachtert CW30 / CW40 - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 4
Verachtert CW30 / CW40 - Łyżka do Maszyn budowlanych: zdjęcie 5
Zobacz wszystkie zdjęcia (16)

Verachtert CW30 / CW40

Łyżka do Maszyn budowlanych
Holandia, Venlo
Opublikowane: 11d.Numer referencyjny 909017

9 871PLN

Cena bez VAT

  • ≈ 2 300 EUR
  • ≈ 2 631 USD
Holandia, Venlo
Formularz kontaktowy

Nowy Łyżka do Maszyn budowlanych Smitma CW30 1.80m

Zobacz podobne
Ten produkt jest niedostępny
Nowy Łyżka do Maszyn budowlanych Smitma CW30 1.80m: zdjęcie 1

Mamy inne ogłoszenia, podobne do tego towaru.

Zobacz produkty na stanie
zoom in
Nowy Łyżka do Maszyn budowlanych Smitma CW30 1.80m: zdjęcie 1
See what's in stock now
SPRZEDANE

2 690EUR

Cena bez VAT

  • ≈ 11 545 PLN
  • ≈ 3 077 USD

9 Grudzień 2025

To ogłoszenie jest przechowywane w archiwum w celach informacyjnych (specyfikacja, typowa cena). Na stronie nie ma nieaktualnych ogłoszeń — wszystkie aktywne opcje znajdziesz poniżej.

Numer referencyjny

905739
Rok produkcji

Nowy

Stan

nowy
Waga netto

610 kg
Lokalizacja

Holandia, Venlo

Ta oferta ma charakter wyłącznie informacyjny. Proszę potwierdzić szczegóły bezpośrednio u sprzedawcy.

SPRZEDANE

2 690EUR

Cena bez VAT

  • ≈ 11 545 PLN
  • ≈ 3 077 USD

9 Grudzień 2025

Ta oferta ma charakter wyłącznie informacyjny. Proszę potwierdzić szczegóły bezpośrednio u sprzedawcy.

Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.
t1 old test archive
t1 test archive - Attachment
t1 test archive - Smitma B.V.