Łyżka do traktorów Limas Ny 1,8m Uni. Skovl med Euro

picture_as_pdf

picture_as_pdf

908 EUR

Rodzaj

Łyżka do traktorów

Rok

2021

Kraj

Dania

Telefon

+45 748552......

Online: 1mies. 13d.
  • Parametry
  • Opis

Parametry

Opis ogólny
Rok produkcji2021

Opis

Naszym celem jest dostarczanie klientom niezawodnych Limas Ny 1,8m Uni. Skovl med Euro łyżka, które uzupełniają ich potrzeby transportowe na drodze.

Pojazd wyprodukowany w 2021. Jednostka jest dostępna w Dänemark, Lintrup, Dania. Szczegółowy przegląd znajduje się poniżej. Cena produktu to 908 Euro.

Z tysiącami pojazdów umieszczonych na Truck1 Polska, wybranie jednego z Limas Ny 1,8m Uni. Skovl med Euro łyżka nie sprawi Ci żadnego problemu.


Her kan du få en fabriksny skovl med Eurobeslag på. I for er der påsvejset et skær og i bunden er der slidstykker. Vi har masser af andre redskaber til netto pris til dig. Se mere på ... eller ring 74855292 og forhør.

Zapytaj o szczególy

Sprzedawca

Lintrup Maskinhandel A/S

Lintrup Maskinhandel A/S

location_on

Denmark, Dänemark, Lintrup

phone_iphone+45 748552...
access_time

Czas lokalny dealera — 01:09


Kontakt ze sprzedawcą


Polityka prywatności

t1 test unit

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.