




Case Tieflöffel 60 cm
6 605PLN
Cena bez VAT
- ≈ 1 500 EUR
- ≈ 1 673 USD





CASE 2340mm - Type tractopelle
6 825PLN
Cena bez VAT
- ≈ 1 550 EUR
- ≈ 1 729 USD





Lyzki do ladowarki Claas Cat,case,scorpion,kramer
7 027PLN
- ≈ 1 596 EUR
- ≈ 1 780 USD





CASE 2300mm - Tractopelle
5 944PLN
Cena bez VAT
- ≈ 1 350 EUR
- ≈ 1 506 USD





Lyzki do ladowarki CAT , JCB, CASE, SCORPION,KRAME
5 922PLN
- ≈ 1 345 EUR
- ≈ 1 500 USD





Lyzki do ladowarki CAT , JCB, CASE, SCORPION,KRAME
7 930PLN
- ≈ 1 801 EUR
- ≈ 2 009 USD





Lyzki do ladowarki CAT , JCB, CASE, SCORPION,KRAME
7 930PLN
- ≈ 1 801 EUR
- ≈ 2 009 USD





Lyzki do ladowarki CAT , JCB, CASE, SCORPION,KRAME
5 473PLN
- ≈ 1 243 EUR
- ≈ 1 386 USD





Lyzki do ladowarki Jcb,case,cat, Manitou
4 768PLN
- ≈ 1 083 EUR
- ≈ 1 208 USD


CASE 615MM
3 302PLN
Cena bez VAT
- ≈ 750 EUR
- ≈ 836 USD





CASE 600mm pour tractopelles
2 157PLN
Cena bez VAT
- ≈ 490 EUR
- ≈ 546 USD









CASE tractopelle - 600mm
1 541PLN
Cena bez VAT
- ≈ 350 EUR
- ≈ 390 USD





CASE 300mm - a reparer
1 541PLN
Cena bez VAT
- ≈ 350 EUR
- ≈ 390 USD





CASE 300mm à réparer
1 365PLN
Cena bez VAT
- ≈ 310 EUR
- ≈ 345 USD




Case 73318883



Case 73318678


Case 73318680



Case 73318688



Case 73318765



Case 84341331



Case 47627933




Case 84341293




Case 73318717




Case 47628009




Case ZK441916SUE




Case 84344175




Case 73318785




Case 84341305




Case 84294151




Case 472026051


Case 47627468



Case 73318813



Case 47627468



Case 47627466
Łyżka Case
Zobacz podobne6 605PLN
Cena bez VAT
- ≈ 1 500 EUR
- ≈ 1 673 USD
27 Maj 2025
To ogłoszenie jest przechowywane w archiwum w celach informacyjnych (specyfikacja, typowa cena). Na stronie nie ma nieaktualnych ogłoszeń — wszystkie aktywne opcje znajdziesz poniżej.
Godet de Tranchée à éjecteur de largeur 40cm sur CASE 988 Diamètre Axe 60mm Entre Axe 300mm Entre Oreille 250mm
Ta oferta ma charakter wyłącznie informacyjny. Proszę potwierdzić szczegóły bezpośrednio u sprzedawcy.
6 605PLN
Cena bez VAT
- ≈ 1 500 EUR
- ≈ 1 673 USD
27 Maj 2025
Ta oferta ma charakter wyłącznie informacyjny. Proszę potwierdzić szczegóły bezpośrednio u sprzedawcy.






