Hmm, wygląda na to, że product jest sprzedany

Nadwozie - furgon do samochodów ciężarowych Skab Skåp

nadwozie - furgon do samochodów ciężarowych Skab Skåp

Kontakt ze sprzedawcą

Polityka prywatności
  • Parametry
  • Opis

Parametry

Opis ogólny
Rok produkcji2011
Szerokość transportowa7350 mm

Opis

Naszym celem jest dostarczanie klientom niezawodnych Skab Skåp nadwozie - furgon, które uzupełniają ich potrzeby transportowe na drodze.

Pojazd wyprodukowany w 2011. Znajduje się w Schweden, Trelleborg, Szwecja. Główne szczegóły techniczne są następujące. Szerokość transportowa pojazdu: 7350 mm. Przedmiot kosztuje 4497 Euro.

Z tysiącami pojazdów umieszczonych na Truck1 Polska, wybranie jednego z Skab Skåp nadwozie - furgon nie sprawi Ci żadnego problemu.

L7350*B2500*H3100

t1 test archive

Dodane do ulubionych
Klikając dowolny link na tej stronie, potwierdzasz swoją zgodę i pozwolenie na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wykorzystanie plików cookies i innych technologii śledzenia. Ma to na celu polepszenie i personalizację korzystania z tego portalu, naszych innych stron i stron zewnętrznych reklamodawców, którzy z nami współpracują. Nasze firmy partnerskie mogą również przechowywać pliki cookie na Twoim urządzeniu lub używać podobnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych. Dowiedz się więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.